ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר הרכישות שלי החשבון שלי מסירת ספרים משומשים


עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]    עם הספר - תנאי שימוש באתר

1. השימוש בשירותים של אתר עם הספר מהווים הסכמה לתנאי השימוש המפורטים במסמך זה והם מחייבים אותך.
2. הכתוב בתנאי שימוש אלה נכתב בלשון נקבה מטעמי נוחות, אבל מתייחסים לכל המינים בצורה שווה.
3. הנהלת אתר עם הספר שומרת על הזכות לשנות מפעם לפעם את תנאי השימוש באתר. במקרה כזה תינתן הודעה למשתמשי האתר והם יוכלו להחליט אם ברצונם להמשיך להשתמש באתר או להתנתק.
4. יש לקרא בתשומת לב את תנאי השימוש, במקרה ואינך מסכימה להם יש להמנע משימוש באתר.
5. הרשמה לאתר: בעת ההרשמה לאתר יש למלא פרטים נכונים ואמיתיים לגבי זהות הנרשמת.  על הנרשמת להיות מעל גיל 18, בעלת חשבון בנק מסחרי בישראל. במקרה ותירצה למכור ספרים ובעלת כרטיס אשראי תקף במידה ותירצה לרכוש ספרים.
6. הספרים ישלחו לקונה תןך 4 ימי עסקים דרך דואר ישראל או כל ידי חברת איזישיפ של UPS לבית עסק שקרוב לבית.
7. על הקונה לאסוף את הספר תוך 5 ימי עסקים מרגע הגעת החבילה לבית העסק או לסניף הדואר.
8. במקרה והקונה לא אספה את החבילה והיא תוחזר לשולח,  תחוייב הקונה בעלות של החזר המשלוח שלא נדרש, אם קיימת עלות כזו, וכן בעלות של משלוח חדש אם ברצונה בכך.
9. אם הקונה החליטה לוותר על המשלוח שלא נאסף וחזר לשולח, היא תחוייב בעלות המשלוח, ועלות החזרתו לקונה בניכוי של עלות הספר/ים שהיו במשלוח.
10. התנתקות מהאתר: ישנה אפשרות להסיר את עצמך מהאתר. במקרה כזה  של ביטול החברות יגרום לכך שכל הספרים שפירסמת למכירה לא יהיו זמינים יותר למכירה. עדיין תישאר המחוייבות לשלוח ספרים, אם נמכרו,.
11. הנהלת האתר שומרת לה את הזכות למחוק כל תוכן שהוזן לאתר על פי שיקול דעתה הבלעדי.
12. בעת העלאת תכנים לאתר, את נותנת את הסכמתך לבעלי האתר, לעשות בתוכן כל שימוש אשר ירצו בו לרבות העברת התכנים לצדדים שלישיים.
כמו כן, לבעלי האתר ניתנת הזכות לערוך, למחוק או לתקן את התכנים.
13. מובהר בזאת, שלמעלת התכנים לא תהיה כל זכות לקבל תמורה כלשהי (כספית או אחרת) עקב שימוש האתר בתכנים אלו.
14. העלאת ספרים לאתר: ישנה אפשרות להעלות לאתר ספרים שאינם קיימים לצורך מכירתם או בגלל כל סיבה אחרת. בשלב זה, ניתן להכניס רק ספרים בשפה העברית. יש לוודא שהספרים שמעלים אינם נמצאים כבר באתר. אחרי העלאת הספר, הנהלת האתר תערוך בדיקה קצרה ואם תאשר את הספר ישלח אישור בדואר אלקטרוני למי שהוסיפה את  הספר. בעת העלאת תמונות הספר יש להקפיד לא לפגוע בזכויות יוצרים כלשהם של מצלם התמונה ככל שיהיו.
15. קניית ספרים:  ניתן לרכוש ספרים ממוכרים שונים אשר הציעו למכירה את ספריהם, או אם הספר קיים, ישירות מאתר עם הספר.
16. בעת רכישת ספר,  נשלחת למוכרת הודעה בדואר האלקטרוני שהתבצעה מכירה עם קישור לאתר. יתכן, שבגלל כל מיני סיבות ההודעה תגיע לתיבת הספאם של המוכרת, או תסווג בקטוגיה לא ראשית, כגון קידומי מכירות. על המוכרת חלה החובה לבדוק את קבלת ההודעה בכל המקומות לעיל. בכל מקרה יש להכנס מידי יום לאתר כדי לבדוק אם התבצעו מכירות כלשהם. על המוכרת לשלוח את הספר בדואר  רשום של דואר ישראל בלבד לקונה תוך ארבעה ימי עסקים ולעדכן באתר שהספר נשלח בצירוף  מספר הרשום.
17. במקרה שהספר  לא נשלח לקונה תוך 4 ימי עסקים, או שהמוכרת  לא עדכנה באתר שהספר  נשלח בצירוף מספר רשום למעקב, הקונה תזוכה במלוא סכום הקנייה, כולל דמי המשלוח.
במקרה כזה, כפוף לשיקול הבלעדי של בעלי האתר, יכולים בעלי האתר להשעות את המוכרת לפרק זמן קצוב או לצמיתות מבלי אפשרות מצד המוכרת לערער או  לבוא בדין ודברים עם מפעילי האתר.
18. תשלום למוכרת הספר בגין ספרים שנמכרו: התשלום למוכרת הספר ינתן לאחר 30 ימי עסקים לחשבון הבנק  של המוכרת, בניכוי של 20 אחוז עמלה לבעלי האתר על המחיר שהספר נמכר,  כפי שעדכנה באתר בהינתן התנאים הבאים: הספר נשלח לקונה ועודכן באתר שנשלח, הקונה אישרה את קבלת  הספר או עברו 21 ימי עסקים מיום שליחת הספר ולא התקבלה תלונה שהספר לא הגיע.
19. הספר נשלח אבל הקונה מתלוננת שהספר לא הגיע:  במקרה כזה תתבצע בדיקה באתר של רשות הדואר או באתר של חברת UPS בהתאמה ולפי זה תתקבל החלטה אם לזכות את הקונה בתשלום הספר והמשלוח.
20. במקרה והקונה תזוכה בכספי הקנייה, תחול על המוכרת חובת קבלת ההחזר עבור הספר ודמי המשלוח מרשות הדואר בגין חבילה שנשלחה ולא הגיעה ליעדה.
21. מתן משוב למוכרות: ישנה אפשרות באתר לתת משוב למוכרות לאחר ביצוע קנייה בצורה של דירוג מ-1 עד 5 וכן משוב מילולי. יש להשתמש בשפה יפה ומתורבתת בעת כתיבת המשוב.
22. למוכרות תינתן אפשרות להגיב לביקורת המילולית. שימוש בשפה בוטה עלול לגרום להשעיית הכותבת מהאתר.
23. ביקורת על ספרים שנקראו: ניתן  לדרג ולכתוב ביקורת על ספרים שנקראו. על תוכן הביקורת להיות מקורי, חוקי ולא מפר זכויות יוצרים.
24. במקרה של טעויות אנוש בהזנת נתונים לאתר שעללות לגרום נזק לבעלי האתר, יכולים בעלי האתר לבטל רכישות .
25. במקרה והוזמנו ספרים ישירות דרך האתר ומסיבה כלשהיא מפעילי האתר לא יוכלו למצוא את הספרים, תתבטל הרכישה וקונת הספר תהיי זכאית לקבל חזרה את מליר הספר ששילמה וכן את דמי המשלוח עבור הספר ששילמה.
26. החזרות וביטולים: מאחר ומדובר בספרים משומשים שהם יד שנייה, אין אפשרות לבטל רכישות ולקבל החזר תמורתם.
27. אסור לקשר לאתר קישורים אשר יובילו ליציאת המשתמשים מהאתר.
28. יש לשמור על שם המשתמש והסיסמה בסודיות ולהחליפה לפחות אחת ל-3 חודשים.
29. אבטחת מידע ופרטיות:  אתר עם הספר נוקט  באמצעים מקובלים, כגון הצפנת נתונים רגישים על מנת לשמור על המידע והפרטיות. במקרים אשר אינם בשליטתנו לא יהיה האתר אחראי לנזק מכל סוג, ישר או עקיף, שייגרם למשתמשת באתר, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
30. קניין רוחני: כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר הינן של בעלי האתר בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי, בכל דרך או אמצעי בלי לקבל הסכמה בכתב ומראש מבעלי האתר.
31. אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי לאפשר לאתר שלנו לפעול כהלכה להתאמות אישיות של תוכן.
32. סמכות שיפוט: בכל עניין משפטי, סמכות השיפוט תהיה במערכת בתי המשפט של העיר באר שבע .