ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר הרכישות שלי החשבון שלי מסירת ספרים משומשים

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]    


ללא גבולות : מסע האופנוע הגדול

עיון --> יומן מסע
מחבר: גבי בבלי
הוצאה: כתר
שנת ההוצאה: 1994
סוג כריכה: רכה


ISBN: 9789650704506
גבי בבלי הוא אולי ההרפתקן חסר האחריות מכולם. איש שאינו יודע גבולות. יום אחד החליט לעזוב הכול, לקנות אופנוע ולצאת למסע-בודד באסיה. הוא יוצא משוודיה המושלגת עם אופנוע גדול ומסורבל, חוצה את אירופה דרומה ומגיע לטורקיה. משם לסוריה ולירדן, ושוב צפונה לטורקיה וממנה לאירן החומייניסטית. הוא חוצה ביצות מלח שוממות בדרכו לפקיסטן ושם מתרסק על דרך עפר. קם וממשיך לנסוע, פוגש בדרכו מוג´הדינים וסוחרי נשק. הוא מגיע להודו ההומה, ועולה לנפאל, נפצע בתאונת דרכים. מבריא, עולה שוב על האופנוע ומפליג לאפריקה. בטנזניה מצטרף למסעו קוף ההופך לידידו הקרוב. יחד מטפסים - האיש, הקוף והאופנוע - על ההרים, חוצים מדבריות, ניזונים מאבק, חומקים משומרי גבול.
הם נעים מקניה צפונה לאתיופיה דרך מחוזות ששודדים שולטים בהם וששום איש מערבי לא נע בהם עשרות בשנים. הלאה לסודן, במדבר שלאורך הנילוס, ואחר כך בנסיעה מטורפת על מסילת ברזל. הוא חוצה אפיקים על גבי גשרים שאדניהם רופפים ורק מהירות האופנוע ועצביו החזקים של הרוכב מחזיקים אותו עד לוואדי חלפה מעבר הגבול למצרים.

זהו מסע של הרפתקן ללא גבולות. אפילו האופן שבו כתר את הספר הזה נטול גבולות - במשך שנה כמעט ישב בבקתה קטנה בנואייבה טרבין שבסיני, מעשן, שותה, משוחח עם פילוסופים קיומיים וכותב את הסיפור בפנקס גדול. הופך הרפתקה לספר.

גבי בבלי - 39, יליד גבעתיים, חי 12 שנים בשוודיה ומאז מסתובב בעולם בהרפתקאות שונות, בודק את קצות היכולת.
 
רוצה לקנות? רוצה למכור?
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר