ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר הרכישות שלי החשבון שלי מסירת ספרים משומשים

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]    


ספר המתים והחיים הטיבטי

עיון --> בודהיזם
מחבר: סוגיאל רינפוצ'ה
הוצאה: גל
שנת ההוצאה: 1996
סוג כריכה: רכה


"ספר המתים והחיים הטיבטי" הוא יצירת מופת למשתמש בנושאי החיים והמוות. זהו מקור מופלא של השראה דתית המגיע מתוך הליבה הפנימית של המסורת הטיבטית. סוגיאל רינפוצ'ה מציג לפנינו בדרך ברורה ובהירה את תמצית הבודהיזם הטיבטי. בתוך כך הוא בוחן את המכשולים ואת התגמולים הנמצאים על שבילי הדרך הרוחנית. זוהי חכמת טיבט במיטבה וללא ספק הקלאסיקה הרוחנית החדשה של תקופתנו.

"כמדריך למסורת הטיבטית ולתובנותיה בנוגע לחיים ולמוות אין לסוגיאל רינפוצ'ה אח ורע". ביקורת הספרים של הניו-יורק טיימס.

"סוגיאל רינפוצ'ה...כתב את שווה הערך הטיבטי לקומדיה האלוהית. סביר להניח שזהו הספר שדנטה היה כותב לו היה מטאפיסיקאי בודהיסטי, ולא משורר נוצרי". הניו-יורק טיימס, מדור ספרות

"למשנתו של רינפוצ'ה יש הרבה להציע...הטון המעשי שלו, כשהוא מתובל בקטעי שירה מתוך הסאגות הטיבטיות, נוטל את העוקץ מפחד המוות, וגורם לו להיראות כמו חבר ותיק". לוס - אנג'לס טיימס.

"זהו הישג מופלא. האופן שבו ספר זה נוגע ללב כל אדם ומעורר את התודעה הוא מתנה שערכה לא יסולא בפז". סאן-פרנציסקו כרוניקל, מדור ספרות.

"ספר המתים והחיים הטיבטי הוא אחד הפנינים שנשרו לחיק המערב... חכמה עמוקה שהייתה מוגנת במשך שנים במנזרים מבודדים בהימאליה... אין זה עוד ספר במתכונת 'איך להצליח ב..' זהו ידע אמיתי ונדיר... חדוות החיים, ההומור וההעדר הגמור של חשיבות עצמית, מפכים בטקסט ונוגעים בקורא במקום של פשטות ופליאה... העובדה ששני העותקים של הספר שבידי (הגירסה האנגלית והעברית) נמצאים באופן קבוע בהשאלה, מבטאת את העיניין הרב שמעורר הספר אצל אנשים הרוצים לדעת על המוות יותר משהתרבות המערבית נכונה או יודעת לגלות". רחל גורודון, עיתון הארץ. "...זהו ספר חשוב מאוד וטוב שתורגם לעברית. אין לי ספק שהוא זוכה ויזכה לכבוד ולהצלחה הראויים לו". שמעון לב, ידיעות אחרונות

סוגיאל רינפוצ'ה נולד בטיבט וגודל על-ידי אחד מהמורים הרוחניים הגדולים ביותר של תקופתנו, ג'מיאנג קינטסה צ'וקיי לודרו. כמייסד והמורה הרוחני של תנועת ריגפה, רשת של מרכזים בודהיסטיים, הוא נוסע ומרצה ברחבי העולם.
 
רוצה לקנות? רוצה למכור?
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר