ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר הרכישות שלי החשבון שלי מסירת ספרים משומשים

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]    


בן המאפיה : שני דורות, שני רוצחים. סיפור אמיתי

סיפורת --> תירגום
מחבר: סנדרה הרמון
הוצאה: מעריב
שנת ההוצאה: 2010
סוג כריכה: רכה


במשך עשרות שנים השתייך גרג סקארפה האב ל"משפחת קולומבו" אחת מחמש משפחות הפשע הידועות של ניו-יורק, ונחשב לאפיוזו עשיר ומצליח. סקארפה האב, שהיה ידוע בחיבתו הרבה לרצח - עשרות מעשי רצח לא מפוענחים נזקפים לחובתו - ונודע בכינוי "הקוצר המחייך", הכניס בסוד העניינים את בנו, גרגורי ג´וניור, שהעריץ את אביו האכזרי והמניפולטיבי ונשאב אט-אט לעולמו האפל.
האב והבן היו שותפים לסוד קטלני נוסף: במשך שלושים שנה, החל משנות השישים של המאה הקודמת, שימש גרג סקארפה האב מודיע של האף-בי-איי, ושלח עשרות מחבריו אל מאחורי הסורגים. בתמורה סוכני האף-בי-איי הגנו עליו והעניקו לו, הלכה למעשה, רישיון לנצח. עם זאת, בסוף שנות השמונים הביו סקארפה האב שמעצרו הבלתי-נמנע מתקרב, וביקש מבנו שיעזוב את אשתו ואת ילדיו וייקח על עצמו את כל האשמה.
כשגרגורי ג´וניור נכלא לצדו של רמזי יוסף, המוח מאחורי הפיגוע במרכז תמורת הקלה בתנאי כליאתו. כעבור שנה העביר גרגורי ג´וניור לסוכנים הפדרליים מידע מודיעיני מפורט על תכנון פיגועי 11 בספטמבר. למרבה הפלא, אזהרותיו הנואשות לא קיבלו את תשומת הלב הראויה, והוא נשפט לארבעים שנה עד מאסר עולם בבידוד. כיום הוא כלוא באחד מבתי הכלא המאובטחים והידועים לשמצה ביותר בארצות-הברית - שם, הוא מאמין, קרוב לוודאי יירצח או יסיים את חייו בשיבה טובה. אבל מאחורי סורג ובריח.

העיתונאית והסופרת סנדרה הרמון התכתבה במשך זמן רב עם גרגורי ג´וניור, הכלוא עדיין בבידוד מקסימלי, וכעת היא מצליחה להביא בפני הקוראים סיפור בלתי נשכח של אלימות, כסף ומין, בעולם שבו הכדורים שעפים מסביבך נורים לעתים בידי האנשים הקרובים אליך ביותר. בן המאפיה הוא ספרה הראשון המתורגם לעברית.
 
רוצה לקנות? רוצה למכור?
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר