ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר הרכישות שלי החשבון שלי מסירת ספרים משומשים

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]    


שרה גיטל׳ה

סיפורת --> מקור
מחבר: מנשה דרש
הוצאה: אתנחתא
שנת ההוצאה: 2009
סוג כריכה: רכה


שרה גיטל´ה, בתו היפהפייה של רבי צבי אלימלך פייביש, חרדי מקנאי הקנאים לדבר השם, שהשתייך לחסידות "שומרי התורה" במאה שערים או כפי שהוא כינה אותה "מאה שערים של אהבה", הייתה בעת ובעונה אחת גם בעלת הליכות וגינונים של בת מלך וגם בת ישראל צנועה וכשרה.

עוד בילדותה ידעה שאלוהים, שאליו הייתה נתונה כל אהבתה עלי אדמות, לא ברא אותה בעולם אלא בשביל שתרבה ללדת ביחד עם בעלה החסיד בנים רבים, אשר יהרגו עצמם באוהלהשל תורה ויירשמו לה נקודות זכות רבות בשמים. אבל כשהחל השטן המפתה מרקד לפניה ומהתל בה בדמותו של דניאל, בן הירקן, נשתנו חייה וחיי משפחתה בן לילה.

רבי פייביש, שהיה ראש וראשון לחרף נפשו על כבודה של שבת המלכה וצניעות בת ישראל בשכונתו מאה שערים, ניסה בכל מאודו לגרש את יצר הרע, שהשתלט לא רק על בתו האהובה אלא גם על עצמו ועל בנו אליקו.

זהו סיפור של שתי משפחות משני עולמות שונים, המתחברות ביניהן בקשר סבוך של אהבה, ייבום וחליצה, מלא יצרים ותאוות, שלא ניתן עוד להתרה לא בעולם הזה ולא בעולם הבא.

ספרו הקודם של מנשה דרש, "בת הרב ממאה שערים", שהינו ספר הביכורים שלו, נחל הצלחה רבים ולא לחינם התקבל בהתלהבות רבה על ידי הקוראים והמבקרים.

בימים אלה עומד לצאת ספרו "נטורי קרתא של מאה שערים", המספר את סיפורם של נטורי קרתא ואף מכיל מאות פשקווילים, מסמכים ותמונות.

מנשה דרש, המתגורר בחיפה, הינו חילוני יליד הארץ. הוריו עלו מעיראק ב-1951 והתיישבו בירושלים. בימים אלו הוא שוקד על ספרו הבא, "האדמו"ר".
 
רוצה לקנות? רוצה למכור?
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר