ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר הרכישות שלי החשבון שלי מסירת ספרים משומשים

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]    


ההרפתקאות המופלאות של האחיות האנט

סיפורת --> תירגום
מחבר: אליזבת רובינסון
הוצאה: מטר
שנת ההוצאה: 2004
סוג כריכה: רכה


הקריירה ההוליוודית של אוליביה האנט, מפיקת סרטים מצליחה, נעצרה בחריקת בלמים. למרות קשרים טובים במקומות הנכונים, היא מפוטרת ממשרתה הנחשקת ללא גינונים מיותרים אחרי שסרטה האחרון נחל כישלון צורב. החבר שלה, מייקל, עזב אותה, והיא כבר לא הבלונדינית שהיתה: שורשים שחורים צצים על ראשה בקצב מבהיל. הפרוייקט הבא שלה הוא מכתב התאבדות מנוסח ברהיטות.
אבל אז מתברר לה שהצרות שלה מתגמדות לעומת הבעיה האמיתית. אחותה האהובה, מאדי, חולה מאוד. מאדי חיה את החיים שאוליביה ברחה מהם כמו מאש - היא נשואה באושר לחבר שלה מהתיכון ועדיין חיה בעיירה הקטנה שבה גדלו האחיות. אוליביה, המומה וכואבת, עולה על המטוס הראשון הביתה.
האידאליזם והאופטימיות של מאדי תמיד הוציאו את אוליביה מדעתה ואפילו עכשיו, כשהסיכויים שלה אינם מזהירים, למאדי אין ספק שתנצח את המחלה. אבל אוליביה תוהה אם התקווה אינה אלא הונאה עצמית. בתשובה לשאלה הזאת, מאדי מעמידה בפני אוליביה אתגר: להפיק את הסרט של חייה, גרסה בלתי אפשרית להפקה של "דון קיחוטה". חייה של אוליביה הופכים לתסבוכת של אתרי צילום, טיפולים כימותרפיים, ומכתבים למייקל, שבהם היא מנסה להבין מה השתבש ואם יש סיכוי לפיוס. כשמצבה של מאדי מידרדר, אוליביה חייבת לעמוד בפני הבחירות הקשות ביותר שהחיים מציבים לפניה. איך יכול אדם להימצא, בלבו ובגופו, בשלושה מקומות שונים בעת ובעונה אחת?
"ההרפתקאות המופלאות של האחיות האנט", המהול בכל האהבה שאחיות רוחשות זו לזו - וגם בכל התסכולים - הוא ספר שנון, שובר לב אך מצחיק עד דמעות, קודר אך מענג. זהו ספר ביכורים מבריק על אינספור האפשרויות שבאהבה, על אחורי הקלעים של הוליווד, שבה לא תמיד המוכשרים ביותר הם גם המצליחים ביותר ועל האופן שבו התקווה מתקיימת גם במקומות האפלים ביותר.
 
רוצה לקנות? רוצה למכור?
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר