ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר הרכישות שלי החשבון שלי מסירת ספרים משומשים

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]    


תא 8

מתח וריגול --> תירגום
מחבר: אנדרס רוסלנד וביורג הלסטרום
הוצאה: סלע ספרים
שנת ההוצאה: 2020
סוג כריכה: רכה


תא 8 באגף הנידונים למוות בכלא מרקוסוויל שבמדינת אוהיו עומד ריק מאז שג´ון מאייר פריי, שהורשע ברצח חברתו, מצא בו את מותו בנסיבות חשודות, זמן קצר לפני הוצאתו להורג. אבל האם ג´ון זכה למשפט צדק, או שמא היה כלי משחק בידי פוליטיקאים חסרי מצפון שהשתמשו בו לצרכיהם? האם אכן הוא מי שרצח את חברתו? ואיך אדם צעיר ובריא מת לפתע פתאום מהתקף לב?
השאלות המטרידות האלה – והעלילה כולה - מקבלות תפנית מדהימה, כשעל סיפון מעבורת בין פינלנד לשוודיה, זמר בשם ג´ון שוורץ תוקף באכזריות גבר שמטריד מינית אישה במהלך הופעתו. עם מעצרו על ידי משטרת שטוקהולם, מתברר ששוורץ נמצא בשוודיה תחת זהות בדויה, וכי על פי רישומי השלטונות הוא מת לפני שש שנים.
איך כל זה קשור לאירוע החשוד בתא 8 בכלא מרקוסוויל? והאם בשורש הדברים מסתתרת אמת מורכבת ואפלה, כפי שחושד מפקח הבילוש הוותיק והציני אוורט גרנס, שכבר ראה הכל בקריירה שלו, ואולי לא ראה שום דבר עד עתה? החקירה מסתבכת ומטלטלת את גרנס בין שתי יבשות וסוחפת אותו אל שרשרת אירועים שלא תיאמן, עד לפיתרון הבלתי צפוי ועוצר הנשימה.
כמו בכל ספריהם, גם בתא 8 אנדרס רוסלנד וביורג הלסטרום מכניסים את הקורא לעולם שאינו מכיר, במותחן מקפיא דם. הפעם הם מעמידים למבחן את השלכותיו ההרסניות של עונש המוות, ואת השאיפה לצדק חברתי, המתנגשת לעיתים בצורך הבלתי נשלט בנקמה.
תא 8 הוא רב מכר בינלאומי נוסף מאת אנדרס רוסלנד וביורג הלסטרום שרואה אור בעברית בסלע ספרים. קדמו לו חיה רעה, תא 21, הנערה מתחת לרחוב, שני חיילים, שלוש שניות, שלוש דקות ושלוש שעות. כולם זכו לשבחי המבקרים ולקהל קוראים עצום ונאמן בכל העולם.
 
רוצה לקנות? רוצה למכור?
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר