ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר הרכישות שלי החשבון שלי מסירת ספרים משומשים

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]    


8 שבועות לבריאות שלמה : התכנית לניצול כח הריפוי הטבעי של גופנו - לטובתנו

בריאות --> רפואה אלטרנטיבית
מחבר: אנדרו ווייל
הוצאה: מטר
שנת ההוצאה: 1997
סוג כריכה: רכה


זהו ספרו החשוב והיישומי ביותר של אנדרו ווייל - אחד הרופאים החוקרים המבריקים והמוערכים ביותר, הנמנה עם מי שתורמים לשינוי המהותי ביחסנו לבריאות ולריפוי. כאן, בתוכנית בת שמונה שבועות להשגת בריאות שלמה, מתרגם ווייל את התגליות והתובנות המבריקות שתוארו ברב-המכר שלו, "ריפוי ספונטני", לכדי תוכנית פעולה מעשית.

תוכנית שמונת השבועות מניחה את היסודות לחיים בריאים במובן הרחב של המילה. ד"ר ווייל לא רק מספק מידע שבעזרתו תוכלו לשמור על בריאות גופכם, אלא גם מתאר את אורח החיים שיגן עליכם מפני מחלות ומוגבלויות בטרם עת. בעזרת המלצות מוסברות היטב ומלוות במידע המתאים, מדריך אותנו ד"ר ווייל כיצד לשפר את הרגלי האכילה הנוכחיים שלנו - לאכול פחות שומן וחלבון מן החי, יותר חיטה מלאה ופחמימות מורכבות אחרות, ויותר פירות וירקות: הוא מסביר כיצד הליכה ותרגילי מתיחה יספקו לנו את כל הפעילות הגופנית הנדרשת לנו במשך החיים, ומתווה תוכנית כוללת שבעזרתה נוכל להתאימם לחיינו ללא קושי.

ד"ר ווייל ממליץ על נטילת ארבעה תוספים סותרי רעילות - ויטמין C, ויטמין E, סלניום ותערובת קרוטן - כדי לחזק את מערכת הריפוי שלנו. הוא מלמד חמישה תרגילי נשימה, שיכולים להעניק לנו הרפיה מוחלטת ואנרגיה רבה כאחד, ודן ביתרונותיהן של טכניקות הדמיה. הוא מסביר כיצד להתגבר על בעיות שינה, לבדוק את ניקיון המים שאנו שותים, לסלק רעלים שאנו אוכלים ולהימנע מסיכונים סביבתיים כמו קרני שמש אולטרה-סגולות.
 
רוצה לקנות? רוצה למכור?
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר