ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר הרכישות שלי החשבון שלי מסירת ספרים משומשים

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]    


מוח מנצח : המפתח לבריאות המוח, שיפור מצב הרוח וחידוד החשיבה והזיכרון

בריאות --> כללי
מחבר: מארק היימן
הוצאה: פוקוס
שנת ההוצאה: 2009
סוג כריכה: רכה


בעיות בריאותיות, כמו מצב רוח ירוד, דיכאון, חרדה, הפרעות שינה, אובדן זיכרון, ערפול מוחי, הפרעות קשב, אוטיזם, אלצהיימר ודמנציה, הן כולן ביטויים שונים של תופעה הקשורה לבריאות המוח המכונה בשם "מוח שבור". אנו נוטים לחשוב שלכל אדם הסובל מאחת התופעות הבריאותיות הללו יש בעיה נפרדת, אך למעשה הן כולן תוצאה של אותו "מוח שבור".

בספר ייחודי זה חושף הרופא האמריקאי הנודע, ד"ר מארק היימן, את תוכניתו החדשנית והפשוטה בת ששה השבועות לאיחוי "מוחות שבורים". כך ישתפר הזיכרון, יתייצב מצב הרוח, החשיבה תהיה ממוקדת יותר, רמת הריכוז תעלה והרוגע, השלווה והביטחון העצמי יחזרו אליכם.

הרעיון שעומד מאחורי התוכנית המהפכנית של ד"ר היימן הוא הקשר הדו-כיווני המוכח היום בין בריאות המוח ובריאות הגוף. עד כה ידענו שמחשבות משפיעות על מצב הבריאות הגופנית.
אולם, מחקרים חדשים מגלים שגם ההיפך נכון: הבריאות הגופנית משפיעה מאוד על תפקודי המוח. לדוגמא, האם אי פעם חשתם שהחשיבה שלכם צלולה יותר אחרי פעילות ספורטיבית? האם הבחנתם בירידה בחשיבה אחרי זלילת ממתקים? האם הרגשתם ערנות אחרי שתיית קפה? האם המוח שלכם הפסיק פתאום לחשוב בזמן מתח, ריבוי משימות, או כשנדרשתם לסיים משימה קשה במועד? כל אחת מהדוגמאות הללו מגלה לנו עד כמה דרמטית יכולה להיות ההשפעה של פעילות ספורטיבית, תזונה או מתח על המוח.
 
רוצה לקנות? רוצה למכור?
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר