ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר הרכישות שלי החשבון שלי מסירת ספרים משומשים

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]    


המנהיג שמאפשר לאלף פרחים לפרוח

הדרכה --> מנהיגות
מחבר: ברכה קליין תאיר
הוצאה: משכל
שנת ההוצאה: 2002
סוג כריכה: רכה


ISBN: 9789655111217
"אין אדם יכול לעזור לאחר קודם שיעזור לעצמו"
הניחו בצד את התירוצים, את המילים המקצועיות ואת התאוריות המקובלות, והקשיבו לליבכם, למהותכם ולחלומכם. כך תוכלו לפגוש את הנאמר כאן עם יותר פתיחות ואמונה, שאכן אתם יכולים להיות מנהיגים מצליחים יותר של חייכם- הפרטיים והמקצועיים.

הספר המנהיג שמאפשר לאלף פרחים לפרוח שופך אור על המחר, על היחד. אם נעשה כבר היום משהו אחר, המחר יהיה שונה, ואנו ניצור, נצמח, נממש ונשיג הצלחות שעדיין לא חווינו. אחרת, נמשיך את מה שהיה ונתבוסס בו. נמשיך לחוות כאב, תסכול, מאמץ גדול ופחד.

הספר מציד תפישה מקורית לגבי פיתוח האדם, המעז להחזיר לידיו את הגה חייו, ולהוביל חיים של עוצמה מתוך חופש בחירה ולקיחת אחריות. אדם זה מעז לחיות מתך אותנטיות, מתוך אמונה ואמון באינסוף נכסיו הפנימיים, ובוחר לחיות מתוך ייעודו ולהשאיר חותם משמעותי.
גישה זו מחייבת נטילת סיכונים ונטישת המוכר והידוע, מחייבת את איבוד התמימות, השליטה, ההזדהות, האשליות, הוודאות והקליפה.

השינוי באופיים של האנשים ישפיע גם על החברה (בארגון, בצוות, בזוגיות או במשפחה). זה יהיה שינוי להשגת תלות הדדית איכותית, שתשפיע על הקהילה, היוצרת תחושת בית ושותפות בייעוד. ה"דבק" שיאחד את כולם בקהילה החדשה יהיה אהבה, פרגון, סבלנות, ענווה, נתינה ללא התחשבנות ויכולת השלכה ושיקופים.

המפתח למהותנו אינו בידי המדע, אלה בידי הנאורות הרוחנית שלנו

ד"ר ברכה קליין תאיר, מייסדת טאנטאלוס צמיחה- מכון ייחודי להתחדשות אישית וארגונית הינה מבכירי היועצים בארגוניים. היא חושבת, מנחה ומרצה בצורה מקורית ביותר, בעלת נוכחות עוצמתית ואותנטית, בעלת ראייה חדה ומדוייקת, המחפשת לברוא את החדש כל הזמן

פרסומיה הקודמים: ספר בחשיבה יצירתית- המוח: הוראות שימוש, בהוצאת צ'ריקובר 1999, ומאמרים רבים בספרות המקצועית.
 
רוצה לקנות? רוצה למכור?
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר