ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר הרכישות שלי החשבון שלי מסירת ספרים משומשים

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]    


המנודים

סיפורת --> תירגום
מחבר: סיידי ג'ונס
הוצאה: אריה ניר
שנת ההוצאה: 2009
סוג כריכה: רכה


הוא פתח את התער והסתכל על הלהב. הוא ידע שלא ירגיש דבר אם ינעץ אותו בבשרו – אבל עצם מראהו של הלהב עצר אותו לרגע קט. הייתה בו עוצמה, עוצמתו של הדבר האסור, וזה היה נפלא. זה היה יפה.

השנה היא 1957 ולואיס שהשתחרר זה עתה מהכלא, חוזר לביתו בדרום אנגליה. הוא בן תשע-עשרה, ושיבתו תשפיע בצורה דרמתית לא רק על משפחתו, אלא על הקהילה כולה.

עשר שנים קודם לכן חזר גילברט, אביו, הביתה אחרי היעדרות ממושכת, חזרה שהייתה לה השפעה שונה לחלוטין. מלחמת העולם השנייה הסתיימה וגילברט שוחרר מהצבא. הוא חוזר בקלות לשגרת החיים בפרבר – קוקטיילים בשש וחצי בערב, ביקור בכנסייה בימי ראשון – אבל אשתו ובנו הקטן מואסים בשגרה המשעממת. לואיס ואמו, אליזבת, בורחים מדי פעם ליער ועורכים שם פיקניקים, כמו שנהגו לעשות בזמן המלחמה. אף אחד לא מופתע מכך שאליזבת בועטת במוסכמות, אבל כולם מזדעזעים כאשר היא טובעת בנהר בנסיבות מסתוריות.

בספר מבריק זה, בקולה הייחודי והמרתק, מספרת סיידי ג´ונס את סיפורה של אנגליה השמרנית, הדתית והצבועה של שנות החמישים. המנודים הוא רומן מרשים המתאר את מה שקורה לאנשים המעיזים להפר את הכללים, ומה שקורה לאלה שמקפידים לשמור עליהם.

סיידי ג´ונס נולדה וגדלה בלונדון. היא גרה שם עד היום עם בעלה ושני ילדיה. המנודים, אשר זכה בשני פרסים ספרותיים, נמכר לעשרות מדינות ברחבי העולם.

"רומן מבריק, מותח ומרתק. גיבור מרגש ומעורר אהדה... נהניתי לקרוא את הספר הנפלא הזה." ליונל שרייבר
 
רוצה לקנות? רוצה למכור?
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר