ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר הרכישות שלי החשבון שלי מסירת ספרים משומשים

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]    


מלאך או שטן

סיפורת --> מקור
מחבר: שרה אנג'ל
הוצאה: ידיעות אחרונות
שנת ההוצאה: 2001
סוג כריכה: רכה


היא הואשמה ברצח כפול, אכזרי, שבוצע בקור רוח, של אישה ושל גבר. הקורבנות עסקו בסחר סמים. היא נחשדה בהנהגת כנופיה עבריינית, מן הקשוחות בארץ, ומשום כך הייתה מטרה לכוחות משטרת ישראל. היא הייתה אשתו של שמעיה אנג'ל, אסיר עולם, מבכירי המנהיגים של העולם התחתון. יותר משנתיים ישבה בכלא, כעצירה לפני משפט. שרה אנג'ל, "שמוליק", זוכתה לבסוף.
ילדה טובה או נחש ערמומי? יפהפייה מסוכנת או אישה אוהבת? במלאך או שטן מתארת שרה אנג'ל את דרכה, מבית חם ללב הפשע בישראל ובחזרה.
במלאך או שטן מתעדת אנג'ל את עולם הפשע הישראלי לפרטים, תיעוד כמותו לא פורסם עד היום, על גיבוריו, על סכנותיו ועל עליבותו.
במלאך או שטן מספרת אנג'ל על כנופיות סמים בכרם התימנים, יפו ותל גיבורים; על החיים בבית- הסוהר לנשים נווה תרצה, על מלחמות השליטה, הזונות, הלסביות, הסוהרות והאסירות הביטחוניות, כולן שוהות תחת קורת גג אחת, וכיצד חיה ביניהן.

"'לא איכפת לי להיעצר ל-15 יום, רק תנו לי להיפגש עם כלבי,' כך התבטאה שרה (שמוליק) אנג'ל היפהפייה, החשודה המרכזית בפרשת הרצח הכפול של שולמית שלי ומישל נחמיאס... אמצעי התקשורת אוהבים אותה... היא יפה, חכמה, בעלת כושר ביטוי מעולה... היא מציגה עצמה כנערה שברירית, עדינה, תמימה, אשר כוחות הרשע, המשטרה והפשע, זממו להרע לה... כמעט כל הקוראים, מפתחים כלפיה אהדה... אך האם אין כאן מניפולציה קרה ושיטתית ברגשות הציבור, על ידי יפהפייה אינטליגנטית וחסרת מצפון?" ידיעות אחרוונת, משה רונן, מאי 1984
 
רוצה לקנות? רוצה למכור?
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר