ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר הרכישות שלי החשבון שלי מסירת ספרים משומשים

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]    


לב אש

סיפורת --> תירגום
מחבר: אולסיה קנטור
הוצאה: משכל
שנת ההוצאה: 2021
סוג כריכה: רכה


בשביל ילדה סובייטית אלכסנדרה נולדה להורים הנכונים במקום הנכון ובזמן הנכון. האלים בירכו אותה ביופי ובכישרון. היא מילאה את כל הציפיות שתלו בה הוריה ומוריה, אבל מגיל צעיר התמודדה עם חוויות מכאיבות וגילתה סודות אפלים. היא חיה חיים מלאי סתירות: בבית הספר היתה תלמידה מצטיינת ומנהיגת קומסומול, בעודה מנהלת רומן עם אחד מראשי המאפיה הרוסית; בשנות העשרים לחייה היתה כוכבת טלוויזיה נערצת, נשואה לגבר הכי מבוקש בעיר, שאותו לא אהבה, וזכתה ליותר ויותר הצלחה בחברה שאותה תיעבה. אבל היא היתה יכולה להמשיך ככה.

אלא שיום אחד מגיעה שיחת טלפון שמאלצת אותה ואת בעלה להשאיר הכול מאחוריהם ולהגר לישראל. זמן קצר לאחר מכן נישואיהם קורסים ואלכסנדרה נותרת חסרת כול, עם תינוקת קטנה, בלי שפה, בלי קשרים ובלי פרוטה. בבת אחת היא מושלכת מן הפסגה לתהום.

אבל לא אישה כאלכסנדרה תניח לנסיבות להכתיב את מסלול חייה. היא קמה על רגליה ומוצאת את עצמה מתגלגלת מירושלים לבורסת היהלומים ברמת גן; מישראל לתעשיית היהלומים בקונגו; משדות הקטל של קונגו לחוגי החברה הגבוהה במנהטן; וממנהטן לישראל ועד לוותיקן, כשבכל מקום היא נאלצת להתמודד עם קשיים וחושפת סודות מאיימים.

המסע של אלכסנדרה הוא סיפור הרפתקאות מסחרר ועוצר נשימה של תעצומות נפש, של הישרדות ושל התגברות על מכשולים. היא לומדת לאהוב, להאמין בעצמה, לתת וגם לקחת.

לב אש הוא ספר שלא תרצו להניח מידיכם מן העמוד הראשון ועד לאחרון.

אולסיה קנטור היא אוצרת, משמרת וגמולוגית. היא עובדת על פרויקטים מיוחדים במוזיאון הוותיקן. בעברה שימשה כאשת תקשורת בכירה בברית המועצות וכתבה מחקרים ומאמרים על רוחניות. חייתה באפריקה, בארצות הברית ובאיטליה. מתגוררת בישראל. היא אם לארבע בנות.
 
רוצה לקנות? רוצה למכור?
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר