ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר הרכישות שלי החשבון שלי מסירת ספרים משומשים

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]    


בישולי הדרך : המדריך המקצועי לבישול בשטח

בישול --> כללי
מחבר: גלעד מאירי
הוצאה: גלורי
שנת ההוצאה: 2009
סוג כריכה: רכה


בין אם אתם תרמילאים מורעלים שיוצאים לכבוש פסגות עם תיק על הגב ובין אם אתם ג´יפאים מאובקים עם בגאז´ שמכיל שני מנגלים, שלושה סירי פויקה וסאג´; בין אם אתם יוצאים לשאיפת אוויר קלילה בפיקניק חטוף בגליל ובין אם אתם מתכננים על סופשבוע ארוך בהרי יהודעה עם כמה לילות בשטח - בישולי הדרך הוא החבר עם המימייה שתופתעו לפגוש באמצע המדבר אחרי הליכה ממשוכת לבד ביום שרב.

בישולי הדרך מתובל ב-5 ק"ג ניסיון עשיר, 6 טון אהבה, הומור קצוץ דק וקורט חול ואבק. הספר המיוחד והידידותי הזה מקיף יותר מ -100 מתכונים לבישול בשטח - במדורה, בגזייה, בפויקה, בטאבון ובעוד אמצעים מעניינים ומועילים.

עם גישה המבינה לנפשו של בשלן מתחיל ממש כשם שהיא מזדהה עם עולמו של רודף האתגרים הקולינריים, בישולי הדרך הוא ספר חובה לכל מי שמתכנן לארוז תיק ולצאת לטיול מתובל וטעים בטבע.

גלעד מאירי, מיטיב לסת שאוכל ומטייל כבר יותר משלושים שנים, הוא טבח מנוסה ובשלן הרפתקני אשר נוהג לחצות גבולות בחיפושיו אחר מנות השטח האידיאליות. גלעד טייל ומטייל רבות על פני הגלובוס, ובין השאר הרחיק להודו, ללאוס, לסין, למיאנמר, לסרי לנקה, לתאילנד, לניו זילנד, למקסיקו, לקנדה ולארצות הברית, אבל מבחינתו אין כמו לפצח זרדים למדורה בארצנו הנהדרת.
 
רוצה לקנות? רוצה למכור?
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר