ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר הרכישות שלי החשבון שלי מסירת ספרים משומשים

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]    


נחיתת חירום

מתח וריגול --> מקור
מחבר: אורלי קראוס-ויינר
הוצאה: כתר
שנת ההוצאה: 2005
סוג כריכה: רכה


ISBN: 9789650716165
את מיכל ברנע, דיילת הרפתקנית ואוהבת חיים, פגשנו כבר ברב המכר "התרוממות". גם הפעם היא מסתבכת בפרשה אפלה, וגם הפעם מעורב בה צוות האוויר הפרוע של חברת התעופה "מרום" ובעיקר טייס מקסים ויפה תואר. בנחיתת חירום רוקמת אורלי קראוס – ויינר עלילה מותחת ורבת תהפוכות, שראשיתה באסון התאומים ב - 11 בספטמבר – וסופה במזימה שטנית לא פחות.

קצין הביטחון של "מרום" חושד בכוונותיו של הטייס המסתורי ארי סביץ' מור, שכל הדיילות מנסות לחזר אחריו, ומבקש ממיכל הנשואה לעקוב אחרי הטייס. הרי הם גדלו יחד באותו קיבוץ ואף נתקלו זה בזה במפתיע בניו יורק ביום של מתקפת הטרור הגדולה בהיסטוריה, אך מיכל עדיין לא מנחשת את הטלטלה העתידה להתרחש בחייה. היא נוכחת לדעת שהחשד מבוסס: ארי אכן מתרועע באירופה עם מוסלמים, מחביא קוראן במזוודה, ומתקשה להסביר את היעלמויותיו הפתאומיות. ככל שמשימת הריגול של מיכל מקרבת אותה אל ארי המושך, מתרבים סימני הסכנה סביבה: דירתה נפרצת, טיפוסים חשודים עוקבים אחריה ומנסים להרוג אותה. אבל במקביל היא גם הולכת ומתאהבת בו, כנגד ההיגיון...

מה יתגלה לה אחרי כל השקרים, הסודות וצירופי המקרים המשונים?

נחיתת חירום מפגין שוב את כישרון הסיפור הקולח, המצחיק והמפתיע של אורלי קראוס – ויינר, שבזכותו הייתה לאחת הסופרות המצליחות ביותר בישראל. זהו ספרה הרביעי של המחברת, אחרי רבי - המכר "דיוקן הונגרי", "המערבולת", "מחול הפלמינגו", "מלכת הלבבות", "אהבה לפי הספר", "התרוממות".
 
רוצה לקנות? רוצה למכור?
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר