ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר הרכישות שלי החשבון שלי מסירת ספרים משומשים

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]    


מר רצח

פנטזיה ומדע בדיוני --> תירגום
מחבר: דין קונץ
הוצאה: מעריב
שנת ההוצאה: 1995
סוג כריכה: קשה


מר רצח – מותן מתח סוחף, מלוטף ומבריק. פרי עטו של אלוף-המותחנים, דין קונץ, המהלך כלהטוטן על הקו הדקיק שבין דמיון למציאות ומפליא להפעיל את קסמיו כל פעם מחדש.

גיבור העלילה הוא מרטי סטילווטר, סופר ספרי-מתח, הזוכה להצלחה מסחררת. הוא מנהל חיים שקטים ומסודרים, עם אשתו פייג' ושתי בנותיהם. והנה, אחר-הצהריים גשום אחד בעודו יושב וכותב את ספרו החדש נתקף מרטח חרדה מוזרה. לרגע לא ברור לו אם הרחשים שהוא שומע מקורם במוחו, האם זה דמיונו היוצר המתעתע בו או שמא...

החרדה המסתורית הופכת לאימה של ממש כאשר פורץ שחדר אל הבית ניצב מול מרטי ומכריז – אתה גזלת את אשתי, את חיי, את ילדי.. הוא טוען שהוא-הוא מרטי סטילווטר ובכוונתו לסלק את מרטי המזויף מדרכו ולהשיב לעצמו את החיים שנגזלו ממנו. למרבה הזוועה הפורץ דומה למרטי דמיון מדהים.

מפקח המשטרה מפקפק באמינות סיפורו המוזר של מרטי, שעלילות סיפורו הדמיוניים משכנעות הרבה יותר.. משמתברר לבני-הזוג סטילווטר שהמשטרה אינה מסוגלת להגן עליהם, הם פותחים במנוסה. אך כל מקום שאליו הם מגיעים משיג אותם הכפיל המאיים. והאיום ממשי יותר מכל דמיון שהצליח מרטי הסופר להעלות אי-פעם בדעתו, כי הכפיל הפסיכופאת הוא מר רצח, שתוכנת להרוג...

דין קונץ, סופר המותחנים האמריקאי, שספריו נמצאים זה שנים בראש רשימת רבי-המכר, מתגורר בקליפורניה. רומן המתח שלו דמעות הדרקון, עוד הרפתקה מרתקת של תעתועי דמיון ומציאות, ראה אור אף הוא בספרית מעריב.
 
רוצה לקנות? רוצה למכור?
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר