ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


אורות

מתח וריגול --> תירגום
מחבר: דיוויד מורל
הוצאה: גמא
שנת ההוצאה: 2010
סוג כריכה: רכה


האורות האמיתיים
אם תיסעו לעיירה מארפה, טקסס, אולי גם אתם תראו את האורות. אורות שנצפו מזה עשרות ואולי מאות שנים על-ידי מקומיים ומבקרים, ביניהם אנשים ידועים ככוב הקולנוע המנוח, ג´יימס דין.

האורות המדהימים
אלו שרואים את האורות אינם שוכחים זאת לעולם. החוויה משפיעה עליהם עמוקות, לטוב ולרע, משנה את חייהם לבלי היכר. כך קורה לזוג טורי ודן פייג´ - היא סוכנת נדל"ן החווה משבר ונעלמת יום אחד ללא הסבר, הוא שוטר וטייס חובב, היוצא בעקבות אשתו ומוצא תשובות שהן מעבר לכל דמיון.

האורות המסוכנים
כוחם האדיר של האורות לשנות את התודעה האנושית, אינו נעלם מאלו המחפשים כלי נשק. קולונל ראלי שמע על האורות, הם חלק מן המורשת המשפחתית שלו. כשהוא מצויד בטכנולוגיה החגישה ביותר, הוא בודק וחוקר האם האורות אינם אלא כלי נשק חדש.

האורות החיים
האורות הפועלים, האורות בוחרים, האורות מגיבים. טורי, דן, קולונל, ראלי ואחרים נשבים בסבך הבלתי-יאומן של התנהלות האורות, במערבולת של מתח, אלימות, ותחכום לא אנושי.

דיוויד מורל, מגדולי סופרי המתח של כל הזמנים. בין ספריו ´מסדר האבן´, ´אחוות הוורד´, אגודת הלילה והערפל´, ´מזדחלים´, ´ציד המטמון´ (בהוצאת אודיסיאה וגמא) ´משחק הדמים´ (בהוצאת כרם). מורל שזכה בפרסים רבים בתחום הספרות ידוע במחקריו המקיפים והמדוקדקים. גם ´אורות´ מבוסס על מחקר מקיף של תופעות מציאותיות, מתועדות ומדהימות לאין שיעור. בספר מותח ומרתק זה שוזר מורל תעלומה ומתח, חקירה אכזרית וניסיונות להבנת המופלא.
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר