ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


אל תסתובבי לאחור

מתח וריגול --> תירגום
מחבר: טובה אלסטרדאל
הוצאה: סלע ספרים
שנת ההוצאה: 2017
סוג כריכה: רכה


"מדובר ללא ספק באחת הסופרות הטובות של התקופה, אם כי נכון יותר לומר שטובה אלסטראדל היא הסופרת הטובה ביותר בעת הזו" (עיתון "נוֹרַה סקוֹנֶה")

בשלהי המאה הקודמת נסגר בקומברגה, בית החולים הפסיכיאטרי הגדול באירופה. העדויות לקיומו של בית החולים הולכות ומיטשטשות כאשר שכונת מגורים יוקרתית נבנית על חורבותיו.

האידיליה המוריקה מתנפצת כשסוונטה לבנדר, שעובר לגור בשכונה החדשה עם בת זוגו הצעירה ממנו בשנים רבות, נרצח. כשכמה ילדים מוצאים שרידים של גופות אדם סמוך לזירת הרצח, משתלטים על תושבי המקום הפחד והאימה. מסתבר שהעבר עדיין בעל נוכחות איתנה.

החשודה העיקרית ברצח של סוונטה לבנדר היא אשתו לשעבר, אווה, שעקבה אחריו בערב שבו נרצח, כפי שנהגה לעשות כמעט מדי יום מאז שהתגרשו. עדת הראייה היחידה לאירוע, צוענייה שקיבצה נדבות, נעלמת ואיתה גם הסיכוי היחיד של אווה להוכיח כי אף שהיה לה מניע, כביכול, לא היא זו שהרגה את סוונטה.

אל תסתובבי לאחור הוא מותחן מסחרר אשר בו שום דבר אינו כפי שנדמה. בכתיבתה העשירה והמדויקת כל-כך מתארת טובה אלסטראדל את רגשות החרטה שלאחר גירושים לצד מסע מרתק ואקטואלי ביבשת אירופה המשתנה, בחיפוש אחר הצוענייה שעשויה להחזיק בפתרון לתעלומת הרצח.

אל תסתובבי לאחור הוא ספרה השני של טובה אלסטראדל שרואה אור בעברית בסלע ספרים. קדם לו תני לי לאחוז בידך, שזכה בפרס האקדמיה בשוודיה למותחן הטוב ביותר לשנת 2014. ספריה של אלסטראדל, מהסופרות המוערכות והמצליחות ביותר בסקנדינביה, תורגמו עד כה לשש-עשרה שפות, זכו בשבחי הביקורת ובפרסים שונים במספר מדינות.
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר