ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


האשה הקורסיקנית

סיפורת --> תירגום
מחבר: מאדג' סווינדלס
הוצאה: מעריב
שנת ההוצאה: 1991
סוג כריכה: קשה


מה הניע את סיביליה רוקה, האשה הקורסיקנית היפהפייה וחמת-המזג, ליטול את הרובה ולהרוג את חמיה? בכפר ידועה סיביליה כפוטנה, זונה. בגברים היא מעוררת תשוקה ותוקפנות, ובנשים - קנאה אוכלת. "הרבה אנשים בכפר היו ישנים טוב יותר אילו מתה", אומר הכומר. עתה הם ישתמשו בוונדטה, נקמת-הדם הקורסיקנית העתיקה, כתירוץ להרוג אותה. הם צרים על הכנסייה שבה מצאה מפלט, מנסים להתפרץ פנימה, מבקשים את דמה. ג´וק וולטרס, אנתרופולוג שהגיע אל הכפר במטרה לחקור נוהגים עתיקים שקפאו על שמריהם וביניהם גם את הוונדטה האכזרית, מכיר את סיביליה היטב. הקשר ביניהם שוב אינו ניתן להסתרה. וולטרס יודע שמניעיה של סיביליה נטועים באירועים אפלים שהתרחשו עשרים שנה קודם לכן, בתקופת מלחמת-העולם השנייה, וקשורים למחתרת הקורסיקנית ולמותו של בעלה. הוא נחוש בדעתו למלט את סיביליה ולהעבירה למקום מחסה. אין לו ספק שהיא ראויה למשפט הוגן והוא מתכוון להבטיח שאמנם תזכה בו.
האשה הקורסיקנית, רומן מרתק ומסעיר של מאדג' סווינדלס. תוך כדי גילוי המניעים לרצח, נחשפת עלילה סבוכה של מאבקים פוליטיים, יצרים, מזימות ומשימות אפלים, שבמשך עשרים שנה היו אפופים במעטה של שתיקה.
מאדג' סווינדלס, סופרת של רבי מכר, שספריה "שירת הרוח", "צל על השלג" ו"קציר מאוחר" תורגמו ללשונות רבות ונמכרו במיליוני עותקים.
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר