ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


קין והבל

סיפורת --> תירגום
מחבר: ג'פרי ארצ'ר
הוצאה: זמורה ביתן
שנת ההוצאה: 1983
סוג כריכה: רכה


קין והבל אינם אחים. ויליאם לואל קין והבל רוזנובסקי הם שני גברים בעלי רקע שונה בתכלית שעל שאפתנותם חסרת המעצורים ועל הדחפים הלוהטים שלהם מאפילה התשוקה להרוס איש את רעהו. עלילת קין והבל נפרשת על פני שישים שנה רבות תהפוכות – עלילה עשירה ודחוסה של קינאה, מאבקים מרים ונקמה נוראה. ויליאם קין הוא איש כספים עתיר הון והבל רוזנובסקי הוא מהגר מפולין שעלה להיות ראש לאימפריית בתי-מלון אדירה. שניהם נולדו בשנת 1906. קין מבריק, מתוחכם, חרוץ, נצר לשושלת מכובדת ועשירה, שכל הדלתות פתוחות לפניו. הבל הוא אסופי, שנמצא ביער וגדל בביתה של משפחת ציידים ואחר-כך אומץ על-ידי הרוזן האמיד רוזנובסקי. יש להבל כל מה שיש לקין... חוץ מהזדמנות שווה. מוקפים בעדות חנפים, שמסייעים להם וגם מוליכים אותם שולל, מפתחים קין והבל שנאה אישית תהומית זה לזה, עד לשלב שהעימות ביניהם מזעזע את אשיות קהילת העסקים כולה ומוביל את חייהם בנתיב התנגשות בלתי נמנע – אל השיא האירוני, הטרגי והמדהים.
עם הופעתו נעשה קין והבל לרב-מכר מס' 1 ברוב ארצות המערב והוסרט כסדרת טלוויזיה.
העיתונות בעולם כתבה: "רומן מעולה." "בדרגה אחת עם חלף עם הרוח," "אוחז את הקורא בגרגרת;" "ארצ'ר יודע לספר;" "לארצ'ר כישרון סיפורי עצום."
"בזכות קין והבל נמצא ג'פרי ארצ'ר בצמרת המספרים בעולם" (לוס אנג'לס טיימס); "רומן בעל עוצמה חריגה" (איבנינג ניוז); "ג'פרי ארצ'ר הוא מחבר בעל יכולת כמו אלכסנדר דיומה" (וושינגטון פוסט).
ג'פרי ארצ'ר היה חבר הפרלמנט הבריטי, שהפסיד את כספו בעיסקות בורסה ספקולטיביות. אחרי קין והבל אין לו יותר דאגות
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר