ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


עזוב מהר וחזור מאוחר

מתח וריגול --> תירגום
מחבר: פרד ורגאס
הוצאה: בבל
שנת ההוצאה: 2010
סוג כריכה: רכה


ציירו אותה בקפידה על שלוש-עשרה דלתות של בניין מגורים אחד, ברובע ה-18 בפריז: הספרה 4, גדולה, שחורה והפוכה, שבסיסה רחב כמו צלב מלטזי עם שני פסים בקצה. מתחתיה רשמו שלוש אותיות: CLT. פקד אדמסברג צילם אותן, ותהה: האם מדובר בסתם גרפיטי, בבדיחה של מבוגרים, או בתעלול נקמני? ואולי זו בכלל ´התערבות אמנותית´, כמו שחושב סגנו, דנגלר? אבל בסדרת הספרות היה דבר-מה טורד מנוחה, מאיים ומדאיג.
בקצה האחר של העיר, ז´וס לה גוארן, ימאי ברטוני לשעבר שנעשה כרוז, היה שרוי במבוכה. מזה שלושה שבועות משלשל מישהו הודעות סתומות לתיבת הדואר שלו. בדחן? משוגע? סב-סבו ממלמל לאוזנו: זהירות ילד, אם תגרד את הקרקעית, יצאו לך משם מים צלולים, אבל גם חרא. תשמור על הביצים שלך, בראש של האנשים יש גם דברים לא ממש יפים.

עזוב מהר וחזור מאוחר היה אחד מרבי המכר הגדולים בצרפת בעשור הראשון של המאה הנוכחית. הספר הפך את פרד וארגס, היסטוריונית וארכיאוזואולוגית, למחברת ספרי המתח המוערכת והנמכרת ביותר בצרפת, ואת הפקד אדמסברג, השוטר הכי נמוך בצרפת, לבלש הצרפתי האהוב ביותר. הספר זכה בפרס חנויות הספרים היוקרתי לשנת 2002, בפרס המגזין "אל" לשנת 2002, בפרס ספרות המתח הגרמני לשנת 2004, ועובד ב-2007 לסרט קולנוע מצליח
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר