ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


סודות השכנוע וההשפעה של אובמה

הדרכה --> מיומנות אישית
מחבר: גיל פרץ
מחבר נוסף: נילי פרץ
הוצאה: מטר
שנת ההוצאה: 2010
סוג כריכה: רכה


הערות: איך תוכלו להציג רעיונות בעוצמה ולהניע אנשים לפעולה
האם ניתן לפצח את סוד הכריזמה המילולית של אובמה?
האם ניתן ללמוד ממנו כיצד לדבר בעוצמה ולהניע אנשים לפעולה?

נשיא ארצות הברית ברק אובמה נחשב כיום בעיני תומכיו ומתנגדיו לאחד הנואמים הטובים בעולם. ואולם רק מעטים יודעים שעד לפני שנים אחדות לא היה לו הברק שיש לו כיום במרבית נאומיו והופעותיו בתקשורת. אובמה היה נחוש בדעתו ללמוד ולאמץ את הסודות של הנואמים והמשכנעים הטובים בעולם, והוא אכן למד להתחבר לקהל, להלהיבו ולהניעו לפעולה.

הספר מבוסס על ניתוח מאות נאומים והופעות תקשורתיות של אובמה, מראשית דרכו ועד לנאומים שבהם הוביל את מהפכת ביטוח הבריאות ב-2010, והוא יחשוף בפניכם, שלב אחר שלב, את סודות ההשפעה של אובמה. ההסברים בספר פשוטים, יעילים וקלים ליישום, וכוללים מחקרים עדכניים, סיפורים משעשעים ודוגמאות.

עכשיו גם אתם יכולים לאמץ את הסודות של אובמה ולהשתמש בהם כדי להשיג את יעדיכם בקריירה. בין שאתם מנכ"לים או מורים, אנשי עסקים או רופאים, אנשי מכירות, יזמים או עורכי דין, בנקאים או סטודנטים - יכולתכם להעביר מסרים באופן אפקטיבי, לדבר בעוצמה, לרתק, להשפיע ולמכור הכרחית כיום להצלחתכם.

קִראו את הספר ותלמדו לדבר בעוצמה ולשכנע במצגות, בהרצאות ובנאומים, בתהליכי מכירה ובפגישות משא ומתן. השימוש בכל אחד מהסודות הרבים המובאים בספר יעשה את ההבדל בין "כמעט הצלחה" ל"הצלחה כבירה" שלכם!
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר