ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


הלילה הנצחי

מתח וריגול --> תירגום
מחבר: אליסטר מקלין
הוצאה: מ. מזרחי
שנת ההוצאה: 2012
סוג כריכה: רכה


ליד תחנת תצפית מדעית במרחבי הקרח של גרינלנד, הסמוכה לקוטב הצפוני, מתרסק מטוס נוסעים קטן. ד"ר פיטר מייסון, מנהל התחנה, יוצא לחלץ את הניצולים. אולם מכשיר הרדיו יוצא מכלל פעולה, המזון אינו מספיק והאנשים אינם מצויידים כיאות לקור האיום. יחד הם פותחים במירוץ מטורף נגד החורף הקוטבי הנורא בדרכם אל החוף בטרקטור מיושן. ואז נוכח מייסון לדעת כי מישהו מבפנים מחבל בכל מאמציו, וכי שום דבר לא התרחש במקרה. רוצח אכזרי נמצא בקרב הנוסעים, והוא לא בוחל בשום מזימה שפלה כדי להשיג את מטרתו.

אליסטר מקלין, המרצה לאנגלית הסקוטי מאוניברסיטת גלאזגו, הוא רב-אמן בכתיבת ספרי מתח, המרתקים את הקוראים בכל העולם במשך עשרות שנים. רבי-המכר שכתב הפכו לספרי מתח קלאסיים, שהוסרטו והיו לסרטי פעולה הזכורים למרות השנים שעברו, ובהם "תותחי נברון", "אימה במעמקים", "תחנת זברה אינה עונה" ועוד.

"הלילה הנצחי" הוא ספר מתח מצמרר... תרתי משמע. מצמרר מאימה וממתח, ומצמרר מהקור הנורא השורר לכל אורך הספר - והופך גם הוא להיות לגיבור הסיפור. הספר ראה אור בעברית לראושנה בשנת 1967 והשנים עשו אותו רק למרתק יותר. הספר רואה עתה אור בעברית בעריכה מחודשת, בעברית בת-ימינו עם מושגים המוכרים לכל קורא.
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר