ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


טבעת של מים זוהרים

סיפורת --> תירגום
מחבר: גאווין מקסוול
הוצאה: מעריב
שנת ההוצאה: 2010
סוג כריכה: רכה


בשנת 1957, לאחר מסע בדרום עירק, חזר גאווין מקסוול לרמות המערביות של סקוטלנד בלווית גור לוטרה שנקרא מיג'ביל והפך בתוך זמן קצר לידידו הטוב ביותר. הסיפור האלמותי הזה נכתב לצלילי הים, בבקתה מבודדת על חוף פראי, הרחק מסממני הציביליזציה.

עשר שנים בילה מקסוול בבקתה לה קרא קאמוספיארנה, שם פיתח מערכות יחסים מיוחדות במינן עם כלבים, חתולי בר, אווזים ובעיקר עם לוטרות, אליהן התייחס כאל אישה אהובה.

טבעת של מים זוהרים ראה אור בשנות הששים באנגליה וזכה להצלחה יוצאת דופן, נמכר בלמעלה ממיליון עותקים ברחבי העולם והפך לסוג של ספר פולחן לאוהבי טבע. תיאורי הטבע של מקסוול - הצבעים, הריחות, חיות הים, העופות ובעלי החיים, הם מהיפים ביותר שנכתבו אי פעם.
גאווין מקסוול מת ב-1969 מסרטן כשהוא בודד וערירי. ספרים נוספים פרי עטו שלא תורגמו לעברית וחלקם אף הפכו לרבי מכר: צִלצל בסכנה(1952) על התקופה שבה דג כרישים באוקיינוס, קנה שטולטל ברוח (1957) על מסעו בדרום עירק, הסלעים נשארים (1963) ספר ההמשך לטבעת של מים זוהרים, ושליטי האטלס על מסעו למרוקו.

מהדורה ראשונה:
Ring of Bright Water (illustrated by Peter Scott) Longmans 1960

טבעת של מים זוהרים: סיפור אהבה לטבע, לחוף ים קסום ולחיה אחת מיוחדת מאת גאווין מקסוול בהוצאת ספרית מעריב, מאנגלית: ד"ר חנה כהנא, עיצוב עטיפה: יורם נאמן/ יעל רשף, 262 עמודים.
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר