ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


הזכות לכתוב

הדרכה --> מיומנות אישית
מחבר: ג'וליה קמרון
הוצאה: כנרת זמורה ביתן
שנת ההוצאה: 2010
סוג כריכה: רכה


מתוך הזכות לכתוב: עלינו לכתוב כי הכתיבה היא טבע אנושי. הכתיבה קונה לנו חזקה על העולם. היא הופכת אותו לשלנו באופן ישיר ומיידי.

עלינו לכתוב כי בני אדם הם יוצרים רוחניים, והכתיבה היא צורה רבת-עוצמה של תפילה ומדיטציה, שמחברת אותנו גם לתובנות שלנו וגם למישור גבוה ועמוק יותר של הנחיה פנימית. עלינו לכתוב כי הכתיבה מוסיפה בהירות ותשוקה לחוויית החיים.

הכתיבה היא חושנית, התנסותית, מחברת ליסודות. עלינו לכתוב כי הכתיבה טובה לנשמה. עלינו לכתוב כי הכתיבה מניבה לנו גוף של יצירה, שביל מוחשי בתוך העולם שבו אנו חיים. ומעל לכול, עלינו לכתוב כי אנחנו סופרים, בין שאנו מכנים כך את עצמנו ובין שלא."

ג'וליה קמרון, משוררת, מסאית, סופרת ומחזאית, כתבה שבעה־עשר ספרים וכן מחזות ותסריטים רבים. לאחר כעשרים שנות הדרכה במסגרות שונות בארצות הברית ובאנגליה, חזרה למדבר בניו־מקסיקו, ועוסקת בעיקר בכתיבת מחזות זמר ושירה ובטיפול בכלבים ובסוסים. ספריה על כתיבה יצירתית כוללים את דרך האמן, עורק הזהב, והספר הנוכחי - הזכות לכתוב.

"קמרון מודה שהיא 'סוג של אחות מעשית לענייני יצירה' בשעה שהיא חולקת איתנו את הסיפורים שמאחורי שיריה וסיפוריה, ומראה לנו את הדרך אל החלקים הרוטטים ביותר שבתוכנו, אל עצם המקור לבריאותנו." פבלישרס ויקלי

הזכות לכתוב מאת ג'וליה קמרון (מחברת "דרך האמן") בהוצאת כנרת,
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר