ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


אשה הכרחית

סיפורת --> תירגום
מחבר: הלן ואן סלייק
הוצאה:
שנת ההוצאה: 1981
סוג כריכה: רכה


למרי פאר מורגן היה הכול: בעל מקסים, קריירה מזהירה, חזות מושכת, חיוניות אדירה. רק היא לבדה ידעה על רעבונה המייסר – רעב לגבר שיגרום לה להרגיש כאישה, ולחיים שהאהבה שולטת בהם. לאחר חמש-עשרה שנות נישואים מסכנת מרי את כל מה שיש לה – למען כל מה שהיא מתאווה לו – ויוצאת למסע-שיט מפואר באוקיינוס השקט, בזרועותיו של אהוב, התובע יותר מאשר פרשיית-אהבים חולפת.

כולם היו זקוקים לה:
מייקל, בעלה חסר-האחריות והנאה, שרצה אותה כשילוב של אישה-אם, כדי שתחזק את האגו שלו ותישא באחריות על חייו;
ג'יין, אחייניתה הצעירה, שראתה במרי דגם של אישה משוחררת, הבונה את הקריירה שלה ואינה נשלטת בידי בן-זוג;
כריסטופר, הגבר הראשון שחדר אי-פעם מבעד לביצוריה של מרי כדי לתבוע את כל-כולה, והותיר אותה קרועה בין תחושת הגשמה לבין הפחד מפני הלא-נודע.
אלפי היססוים קדמו לבוקר החורפי האפור שבו הפליגה מרי מסאן-פרנסיסקו והשאירה אחריה את בעלה חלש-האופי. בשובה, עליה להגיע להחלטה החשובה ביותר בחייה: אם להישאר נשואה לגבר שעליו היא חומלת אך אינה מכבדת.

בסיועה של שותפתה למסע, ג'יין, היא מעצבת לה השקפה חדשה על החיים ועל עצמה. ובסיועו של כריסטופר, חבר למסע-השיט, גבר שיש בו כל מה שתמיד חלמה עליו וכל מה שמצפונה והכרתה דחו, היא לומדת להתמודד עם רגשותיה העמוקים האמיתיים.

על רקע נופים אקזוטיים של באלי, הונג-קונג וסין נפרש הסיפור של אישה הכרחית, ולמעשה סיפורן של שתי נשים ושני דורות: מרי, המצויה בנקודת-האמצע של חייה; וג'יין, המצויה בראשית פריחתם. הלבטים של כל אחת מהן, הארוגים אלה בתוך אלה, הם למעשה לבטיה של האישה המודרנית, הלכודה במאבק פנימי בין התביעות והחובות המוטלות עליה לבין הצורך להגשמה עצמית ולהישרדות האישיות הייחודית. בעולם של חיפוש אחר האושר, מוצאות מרי וג'יין כל אחת פתרון שונה לבעיה אחת – איך להיות אמיתית וכנה עם עצמה כאישה.
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר