ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


52 פיתויים

סיפורת --> תירגום
מחבר: בטי הרברט
הוצאה: משכל
שנת ההוצאה: 2012
סוג כריכה: רכה


כן, הספר הזה הוא על סקס, אבל לא רק.
זוכרים את הימים שלא יכולתם להוריד את הידיים אחד מהשני וגם כשהייתם עם עוד אנשים לא הפסקתם להתעסק ולגעת אחד בשני? זוכרת שהוא נראה סקסי אפילו כשהוא שטף את הכלים?
בטי והרברט זוכרים את הימים האלו, אבל אחרי עשר שנות נישואים, הזיכרון כל כך מעומעם... עד שהוא כמעט ונעלם.
הרבה ספרים מבטיחים לכם איך בשלושה צעדים, חמישה מהלכים ושישה-עשר תרגילים תחזירו לעצמכם את הנעורים, התשוקה והאהבה.... ולכם נשאר לגלגל את העיניים, לפלוט אנחה ואפילו לנחור בבוז. זה בדיוק גם מה שבטי עשתה במשך שנים. עד שיום אחד...
בטי ובן זוגה מתגוררים בעיירה קנט שבאנגליה, נשואים כבר יותר מעשר שנים ובסך הכול צברו חמש-עשרה שנות זוגיות, כשבטי מחליטה שככה היא לא יכולה יותר: הסקס שמתרחש רק בשנות שמיטה והמחסור במגע ובאינטימיות שהולכת ומתחלפת בחברות יעילה של שני מנהלי משק בית. בין עיתוני הנשים וספרי העצות לא מצליחה בטי למצוא את מבוקשה. כל הטיפים, הטריקים והתעלולים נראו לה עבשים, מיושנים ובעיקר לא מתאימים. במקום להתייאש ולוותר, הגתה בטי את פרויקט הפיתוי הגדול: במשך שנה ומדי שבוע, בטי ובעלה יפתו את זה את זו לסירוגין. הם באמת ייאלצו מדי שבוע לחשוב איך הם רוצים שהסקס שלהם ייראה וירגיש. בפעם הראשונה במערכת היחסים המתמשכת והמוצלחת שלהם, הם יצטרכו להפסיק להתייחס לסקס כאל משהו שקורה מעצמו, אלא כאל חלק אינטגרלי ומהותי ממערכת היחסים שלהם, שמגיעה לו את אותה תשומת הלב, התכנון והיצירתיות שהם מקדישים לתכנון החופשה השנתית שלהם.
לשם ביצוע הפרויקט בטי והרברט לא לוקחים חופשה לשנה, לא נוסעים מסביב לעולם וגם לא מצטרפים לשום אשרם. הם מנסים כמעט את הכול, ובטי משתפת אותנו בכישרון רב בכל שלבי הפרויקט: הצורך לחדש ולהתחדש בפני בן הזוג, השבועות שבהם לאף אחד משניהם אין שום רעיון מקורי או ממש חשק לעשות סקס, הפחד המשתק לשתף את בן הזוג בפנטזיות שלך והפחד העוד יותר מאיים לגלות מה הן הפנטזיות שלו.
הם מצרפים אותנו למסע המלהיב, המהנה, המעייף והמצחיק שלהם, עם כל העליות והמורדות, השיאים ו...נו, איך לומר, הניסיונות הפחות מוצלחים. והכול בכנות יוצאת דופן ונוגעת (גם) ללב.
האם בסיומו של פרויקט הפיתוי הגדול מצאו הרברט ובטי את מה שחיפשו? האם הם חיים עד היום באושר ובעושר ולא מצליחים להוריד את הידיים אחת מהשנייה? התשובה טמונה בין דפי הספר. הם לפחות ניסו. רוצים גם להשתתף בניסוי?
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר