ספרים לפי קטגוריות רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


הלשון האבודה של העגורנים

סיפורת --> תירגום
מחבר: דיוויד לוויט
הוצאה: זמורה ביתן
שנת ההוצאה: 1991
סוג כריכה: רכה


רוז ואואן בנג'מין מנהלים אורח חיים שקט ושיגרתי בליבה התוסס של ניו יורק. חיי הנישואים והבית משמשים לשניהם מקלט מהספקות והחששות המכרסמים בהם זה עשרים-וחמש שנים. רוז עובדת כעורכת בהוצאת ספרים קטנה, ואואן זנח קריירה אקדמאית והוא מורה בבית ספר פרטי. בהיחבא הוא פוקד בית קולנוע המקרין סרטים פורנוגרפיים הומוסקסואליים.

פיליפ, הבן היחיד, גדל באווירה מתירנית יותר, וכשהוא מגלה את נטיותיו ההומוסקסואליות ומתאהב באליוט ובהווי הבהומי-מתוחכם של ה"עליזים" הניו יורקים, הוא רואה לנכון לגלות להוריו את סודו.

הגילוי הזה מערער את שיווי המשקל הרופף בחייהם של רוז ואואן, ומטיל כל אחד מהם לתהום של יסורים פרטיים, שאין מהם מוצא. אואן עושה צעדים נוספים בכיוון מימוש תשוקותיו האסורות, ורוז מנסה להתמודד עם ההרגשה ההרסנית שכל חייה היו מיוסדים על שקר.

דיוויד לוויט, יליד 1961, נמנה עם דור המספרים הצעירים ברצות הברית. כמה מן הספרים של בני דור זה – בעל מהלך חדש בנוף הספרות האמריקנית – מופיעים בהוצאת זמורה ביתן: ג'יי מקינרני (אורות בוהקים, עיר גדולה), ריצ'רד פורד (כתב הספורט), כריסטופר הופ (החדר ההוטנטוטי). קובץ הסיפורים של לוויט ריקוד משפחתי אף הוא רואה אור בזמורה-ביתן.
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר