ספרים לפי קטגוריות רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


בינתיים

הדרכה --> מודעות עצמית
מחבר: איינלה ונזנט
הוצאה: מטר
שנת ההוצאה: 1999
סוג כריכה: רכה


הערות: למצוא את עצמכם ואת האהבה שאתם רוצים
אם אתם יודעים היכן אתם רוצים להיות אבל אין לכם מושג איך להגיע לשם, אם נדמה לכם שאתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים בחיים אבל קו המטרה אינו נראה באופק, אם מערכות היחסים שלכם, במיוחד אלה הרומנטיות, אינן מוצלחות - אין שום ספק: אתם תקועים עמוק בשלב הבינתיים. ההורים שלכם לא הכינו אתכם לשלב הבינתיים. הם לא התרשלו בתפקידם כהורים: פשוט, אי-אפשר להכין אנשים לשלב הזה או לעזור להם להתמודד איתו.

הדבר היחיד שיכול לחלץ אתכם משלב הבינתיים, מסבירה מחברת רבי-המכר איינלה ונזנט, הוא אהבה. לא רומנטיקה, לא כסף, לא מכונית חדשה. רק אהבה יכולה להפוך את הבינתיים לשלב בעל ערך. וברגע שתמצאו אהבה אמיתית, אהבה עצמית טהורה ואהבה ללא תנאים לכל אחד, כל הזמן, הכול ייראה אחרת ומצבכם יהיה הרבה יותר טוב.

השאלה היא: מה עושים בינתיים?
כל יצור חי רוצה לחוות אהבה. הבעיה היא שחלונות הלב והרוח שלנו מוכתמים בכאבים ובפגיעות, בזיכרונות מרים ובאכזבות מן העבר. הם אטומים כל-כך שאור האהבה מתקשה לחדור דרכם. בינתיים, אנחנו מנסים להישיר מבט מבעד לחלונות המאובקים האלה, מנסים לשכנע את עצמנו שהמראה הנשקף מהם הוא הדבר באמיתי.

אולם החלונות האטומים האלה מתעתעים בנו, ומה שנשקף מהם אינו האמת. אין מנוס: עלינו לנקות את חלונות הנשמה שלנו, לצחצח את הרצפות, הקירות, הארונות והפינות של ההכרה שלנו ולטאטא החוצה מחיינו את הדברים שמקבעים ומבלבלים אותנו, והופכים את הבינתיים לתקופה אומללה.

איינלה ונזנט מעבירה לנו שיעור במשק בית - ניקיון יסודי של הנפש. אם נעשה עבודה טובה, האור יחדור פנימה והרוח שלנו תזרח מאושר כשנמצא את אורה האמיתי של האהבה.
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר