ספרים לפי קטגוריות רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


רכות של זאבים

סיפורת --> תירגום
מחבר: סטף פני
הוצאה: ספרי עליית הגג
שנת ההוצאה: 2008
סוג כריכה: רכה


קנדה, 1867. בהתיישבות הנידחת קולפילד, בעיצומו של החורף המכה בה ללא רחמים, מתחולל רצח ברוטלי. גברת רוֹס, הגיבורה הראשית, מוצאת את גופת שכנהּ, סוחר וצייד צרפתי בודד שגרונו שוסף במקצועיות.

האלימות פותחת פצעים ישנים, מציתה יצרים חבויים, חושפת סודות מן העבר ומן ההווה: היעלמותן של שתי נערות בנות המקום שנים רבות לפני כן, אהבות אסורות ותעלומת גילויה של תרבות אינדיאנית עלומה.

בעקבות הרצח רובצת על העיירה עננה של חשד. גברת רוס, אשה אמיצה, חכמה, חדת הבחנה, גלמודה בעומק ליבה, שמספרת לנו בקולה כמה מפרקי הסיפור, יוצאת למסע של חייה כדי למצוא את בנה החשוד, נער בן שבע-עשרה, שנעלם מיד לאחר הרצח.

אחריה יוצאות אל מרחבי השלג הלבן, זו אחר זו, קבוצות שונות של אנשים, לכל אחת מרדף משלה וסיבות משלה; בתוך כך נרקמת מרקחת של הרפתקאות, שהולכת ופושטת בערבות הפרא וסוחפת אל תוכה עוד ועוד מתושבי האזור: אינדיאנים ילידים, מתיישבים שבאו למקום מאנגליה, סקוטלנד, אירלנד, נורווגיה וצרפת, בני תערובת, חלקם המבקשים לפענח את הפשע, חלקם נוכלים המשתוקקים לנצל את המצב לצורכיהם.

"רכות של זאבים" - רומן מתח ומסתורין? סיפור אהבה? ספר הרפתקאות? "מערבון" קלאסי? ואולי כולם גם יחד ואפילו עוד? - זיכה את המחברת בשבחי הביקורות ובתואר ספר השנה של פרס "קוסטה" לשנת 2006, אחד מהיוקרתיים בפרסים הספרותיים בבריטניה והוותיק שבהם. הספר, שתורגם לכמה שפות, היה לרב מכר בינלאומי.

סטף פני, בת 38, נולדה וגדלה באדינבורו שבסקוטלנד. היא למדה פילוסופיה ותאולוגיה באוניברסיטת בריסטול, ולאחר מכן פנתה ללימודי קולנוע וטלוויזיה. עד כה היא כתבה וביימה שני סרטים. את התחקיר לצורך כתיבת רכות של זאבים ערכה פֶּני בספרייה הבריטית, שכן בסוף לימודיה באוניברסיטה היא לקתה באגורפוביה, ונבצר ממנה לנסוע אל קנדה. רכות של זאבים הוא ספרה הראשון.
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר