ספרים לפי קטגוריות רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


דבר אלי יפה

עיון --> חוכמת חיים
מחבר: יחזקאל מדנס
מחבר נוסף: יחזקאל שטלצר
הוצאה: העידן החדש
שנת ההוצאה: 2007
סוג כריכה: רכה


הערות: סוד המהפך ביחס שלנו כלפי העולם ושל העולם כלפינו
הדרך לשמחת חיים, לאהבה ולכל מה שאתם באמת רוצים שכסף לא יכול לקנות

ספר שהוא מתנה לכל החיים...
הספר הזה נוגע במקומות הכי עמוקים, מאיר מקומות שאיננו נוהגים לתת עליהם את הדעת, מייצר כיווני חשיבה חדשים, ומאפשר לכל מי שרוצה בכך, לחוות פריצות דרך אדירות באיכות חייו. הוא מהווה מפתח שיאפשר לכל אחד לשפר את אותם תחומים בחייו, שבהם הוא מרגיש פחות חזק, פחות בטוח בעצמו, יותר מבולבל. יש בכוחו להעניק לנו את היכולת להתמודד עם החיים בעוצמה שעשויה להפתיע כל אחד מאיתנו, כי לא שיערנו שיש בנו עוצמות כאלה. יש בו הבטחה, שמי שאכן יבחר ליישם את החוכמה המובאת כאן, יזכה ללא ספק להינות מפירותיה: הטרנספורמציה, פריצת הדרך, השינוי. זהו ספר שיש לו את הכוח לשנות את החיים, שלי, שלך, של כולנו. זהו ספר שכל מה שנלמד ממנו, יישאר שלנו לעד. זהו ספר שהוא מתנה לכל החיים...

יחזקאל מדנס, MA יליד בואנוס איירס, ארגנטינה, עלה לארץ ב-1987. מדנס למד תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה חברתית וכן כלכלה באוניברסיטה העברית בירושלים. את לימודי התואר השני סיים באוניברסיטת "די-טלה" היוקרתית שבארגנטינה, ומאז הוא עוסק בחקר נושא התקשורת בינאישית. הידע הרב שצבר לאורך השנים בא לידי ביטוי בספר "דבר אלי יפה" ובסדנאות למניעת אלימות שהוא מעביר כל שנה לאלפי תלמידים, מורים והורים בכל רחבי הארץ. כיום הוא מכהן כמנכ"ל הארצי של כל תוכניות "דבר אלי יפה"- פרויקט של עמותת "עידן חדש", הפועלת לפיתוח תרבות של סובלנות, אחווה וכבוד הדדי.

הרב יחזקאל שטלצר, יליד בואנוס איירס, ארגנטינה, עלה לארץ ב-1976 עם משפחתו בהיותו בן חמש. בצה"ל שירת במחלקת מדעי ההתנהגות ועסק בחיפוש פתרונות לתופעת ההתאבדויות בצבא. למד פסיכולוגיה וכלכלת העולם השלישי באוניברסיטת "מקגיל" במונטריאול ותואר שני ב"לונדון סקול אוף אקונומיקס" בלימודי פיתוח ופתרון סכסוכים.
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר