ספרים לפי קטגוריות רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


חידה שייקספירית

מתח וריגול --> תירגום
מחבר: ג'ניפר לי קארל
הוצאה: אריה ניר
שנת ההוצאה: 2009
סוג כריכה: רכה


"ספר מתח מתוחכם, נועז וסוחף... תעלומה מרתקת שנעה בין כינוסים של חוקרי שייקספיר למכרות נטושים במדבר, בין הווה לעבר..." [פבלישרס ויקלי]

מחזה אבוד של שייקספיר המתגלה מחדש... רוצח המתרגם את הרציחות התיאטרליות של המשורר למציאות מצמררת... מרדף אחר אוצר ספרותי ומאבק נואש להישאר בחיים...

ערב הצגת הבכורה של הפקה חדשה של המחזה המלט בתיאטרון הגלוב, מקבלת הבמאית וחוקרת שייקספיר קייט סטנלי קופסה מסתורית מהמורה הרוחנית האקסצנטרית שלה, הטוענת שגילתה תגלית מהפכנית. אבל לפני שהיא מספיקה למסור לקייט פרטים כלשהם, חודרים להווה הדים מפחידים מהעבר: תיאטרון הגלוב נשרף ובין האודים העשנים מתגלה גופת אישה שמתה מוות מוזר כמו אביו של המלט. קייט פותחת את הקופסה ומוצאת בתוכה את הרמז הראשון בכתב החידה של משחק מחפשים-את-המטמון קטלני, שמוציא אותה למרדף אשר מסלולו עובר מאנגליה לספרד ומשם לאמריקה.
קייט, שהתמחתה בנושא המאגיה בכתביו של שייקספיר, מכירה טוב מכולם את הסודות, חצאי האמיתות, הצפנים והקללות שאופפים את חייו ואת יצירתו של האיש. תוך כדי הליכה בעקבות תעלומה בת ארבע מאות שנים, היא מגלה שהפרס הממתין לה בסוף הדרך מבטיח לחשוף את הסוד הגדול ביותר בהיסטוריה של הספרות.
אבל קייט לא משחקת את המשחק לבדה, והאמת הקבורה אי-שם כמעט עולה לה במחיר היקר מכול...

ג´ניפר לי קארל הינה דוקטור לספרות אנגלית ואמריקאית מאוניברסיטת הרווארד. היא לימדה סטודנטים לתואר שני בחוג להיסטוריה ולספרות של אוניברסיטת הרווארד וביימה מחזות של שייקספיר. היא חיה בטוסון, אריזונה.
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר