ספרים לפי קטגוריות רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


הודו תאהב אותי

סיפורת --> מקור
מחבר: דריה מעוז
הוצאה: כתר
שנת ההוצאה: 2002
סוג כריכה: רכה


הודו, מחוז הכיסופים של כל חייל משוחרר, מעוז הרוחניות והיפוכה המוחלט של המציאות הישראלית, נגלית מבעד לעיניהם של ארבעה תרמילאים ישראלים – ארבעה נוסעים שהארץ החמקמקה, הצבעונית, על מרחביה שופעי הירק והעומק המיסטי שהיא מציעה למבקרים בה, עומדת לשנות את חייהם.

עידו, צעיר לאחר צבא שחייו, מבחינתו ומבחינת משפחתו, נעים במסלול קבוע וצפוי, הוא התרמילאי הקלאסי, והודו בשבילו היא הפסקה בין פרקי חיים; גיא ויעל, עורך דין וסטודנטית לפסיכולוגיה שהזוגיות שלהם במשבר, נוסעים לבחון כיצד תשפיע הודו, הרחוקה והשונה כל כך, על יחסיהם; והילה, בת 49, מזכירה בכירה שפוטרה מעבודתה ומתברר לה שחייה, שעברו עליה שצלו של בעלה ובגידול ילדותיה, הותירו אותה חסרת כל מבחינה נפשית, נוסעת ללמוד רייקי.

כל הארבעה בוחרים במסלולים "ישראליים" מובהקים ומסעות החיפוש שלהם מצטלבים. הרפתקאותיהם והתנסויותיהם, כמו גם התובנות החדשות והשאלות הקשות שהודו מעוררת אצלם בנוגע לאהבה שהם מוצאים, מתוארות בחושניות, בעושר ובקצב מרתק, והופכות את הודו תאהב אותי ליצירה המנסחת במדויק את החוויה הישראלית בהודו למי שכבר חוו אותה ולמי שעתידים לחוות אותה.

הודו תאהב אותי הוא הרומן השני של דריה מעוז, הכותבת דוקטורט באוניברסיטה העברית בירושלים בנושא התרמילאים הישראלים בהודו. קדם לו הספר "ואיה קון דיוס".
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר