ספרים לפי קטגוריות רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


בית צבוע

מתח וריגול --> מקור
מחבר: ג'ון גרישם
הוצאה: מודן
שנת ההוצאה: 2001
סוג כריכה: רכה


אנשי הגבעות והמכסיקנים הגיעו באותו יום. היה זה יום רביעי, בתחילת ספטמבר 1952. ה`קרדינלס` היו בפיגור של חמישה משחקים אחרי ה`דודג`רס`, שלושה שבועות לקראת הסוף, והעונה נראתה אבודה. אבל הכותנה הגיעה עד מותניו של אבי, וכמעט עברה את ראשי, ויכולתי לשמוע אותו ואת סבי לוחשים לפני הארוחה מילים שנשמעו רק לעיתים נדירות. זה יכול להיות ``יבול מוצלח``.

כך מתחיל הרומן החדש של ג`ון גרישם, סיפור המושפע מילדותו שלו במדינת ארקנסו החקלאית. המספר הוא ילד בן שבע, לוק צ`נדלר, המתגורר בלב שדות הכותנה עם משפחתו, בבית שמעולם לא היה די כסף לצבוע. חייהם צנועים, העבודה מפרכת, המלחמה באיתני הטבע תמידית, ובקיץ הם שוכרים מכסיקנים ואנשי גבעות לעזור בקטיף. ובאותם שישה שבועות כל חייו משתנים.

לוק, שחונך לא להסתיר סודות, רואה ושומע דברים שאף ילד בן שבע לא הוכן להם,והסודות רק נערמים על כתפיו, עד שהם מאיימים למחוץ אותו, ואת משפחתו.

``בית צבוע`` הוא סיפור נוגע ללב, שונה מכל מה שכתב ג`ון גרישם עד היום, ומרתק לא פחות. זהו מסעו של ילד אחד מהתמימות אל החיים האמיתיים.

ג`ון גרישם הוא מחברם של רבי-מכר מרתקים: ``עת להרוג``, ``הפירמה``, ``תיק שקנאי``, ``הלקוח``, ``התא``, ``מוריד הגשם``, ``משחק המושבעים``, ``השותף``, ``פרקליט רחוב``, ``הצוואה``, ``האחווה``.
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר