ספרים לפי קטגוריות רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


על תקווה ואהבה

סיפורת --> תירגום
מחבר: מספר מחברים
הוצאה: מרנגא
שנת ההוצאה: 2009
סוג כריכה: רכה


הערות: סיפורים קנדיים
מודעה תמימה במדור המודעות למכירה בעיתון מתגלה כתחילתו של מהלך משפחתי בלתי-צפוי, אשר מעביר את פרל, גיבורת אחד הסיפורים בקובץ שבידיך, סידרת שינויים שאחריהם שום דבר בחייה כבר אינו חוזר להיות כפי שהיה.
קובץ סיפורים על תקווה ואהבה הוא אוסף סיפורים של סופרות קנדיות צעירות, סיפורים שיצאו לאור בקנדה ובארצות הברית בשנים האחרונות.
תריסר הסיפורים שבקובץ מתארים מצבים שהם לכאורה יומיומיים: זוג צעיר שוכר דירה בקומה השניה של בית דו-משפחתי צנוע בטורונטו, אם חרדה לוקחת את ילדיה למופע זיקוקים מרהיב במונטריאול, בחור נוסע לחתונת אחיו שאותו לא ראה תקופה ארוכה, אולם מתחת לארועים השגרתיים כביכול מפעפעים זרמים תת קרקעיים עמוקים שמראים כי גם מה שנדמה רגיל הוא למעשה מורכב במיוחד.

לני, רופא השיניים הסולידי, מתנהג בצורה שונה לחלוטין מכפי שצפוי מטיפוס כמוהו, פיל שהולך באי-רצון עם אשתו להצגת תיאטרון, יחד עם קבוצת החוג הדרמטי שהיא משתתפת בה, מגלה שם דברים שבכלל לא חשב עליהם, ביקורה של קולין בבית אמה חושף סיפור אהבה שמתפתח בצורה בלתי-צפויה ופרנק, גיבור הסיפור הפותח את הקובץ, נוסע, אמנם, לחתונת אחיו, אך הקשר שלו עם גיסתו המיועדת רחוק מאוד מלהיות קשר רגיל.

כל הסופרות שסיפוריהן מופיעים כאן זכו כבר בפרסים ומענקים חשובים בארצות הברית ובקנדה, וזהו הפרסום הראשון שלהן בשפה העברית.
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר