ספרים לפי קטגוריות רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


מות אכילס

מתח וריגול --> תירגום
מחבר: בוריס אקונין
הוצאה: משכל
שנת ההוצאה: 2007
סוג כריכה: רכה


ISBN: 965482311X
השנה היא 1882, ולאחר ארבע שנות שירות דיפלומטי ביפן, אראסט פטרוביץ פנדורין שב למוסקבה.

גיבורנו צולל מיד לתוך חקירת פרשה מסתורית ובעלת חשיבות ממלכתית: הגנרל סובולב, גיבורה המהולל של רוסיה, מת. לא מות גיבורים בשדה קרב אלא סתם כך, יושב על הכורסא בחדרו. אירוע מצער ביותר, אך,איך לומר, שיגרתי...

פנדורין מחליט "לברר את העניין" ו...גופות נערמות בקצב מסחרר! הוא מתמודד נגד רוקמי הקנוניות שבצמרת השילטון הרוסי, נגד סוכנים כפולים פושעים מוסקבאיים אכזריים,דיוות מפתות, וכן נגד הרוצח השכיר המסוכן ביותר בעולם, אחימאס ולדה.

פנדורין, בן 26 שנים, הוא אדם בוגר בעל אופי מעוצב. עלילות חייו ברוסיה וביפן חישלו אותו והפכו אותו לשילוב המושלם של אינטיליגנט רוסי, ג'נטלמן בנוסח בריטי ואיש המעלה הקונפוציאנו.

ברומן הנוכחי נתוודע לראשונה לבן לוויתו הקבוע של פנדורין, איש היאקוזה לשעבר ומשרתו הנאמן בהווה, שיבטה מאסהירו, או בקיצור- מאסה. הרומן נפרש משתי נקודות מבט מנוגדות, זו של גיבורנו הבלש וזו של אויבו , המחסל המקצועי אחימאס.

מות אכילס הוא הרומן הרביעי בסידרת רבי המכר "תיבת פנדורין" (עד כה ראו אור בעברית: עזאזל, גמביט טורקי ולווייתן), פרי עטו של בוריס אקונין. כמו בספרים הקודמים, גם ספר זה הוא מחווה מעודנת ומאלפת לספרות הקלאסית, ובמיוחד - לתמצית הקלסיקה המערבית, האיליאדה של הומרוס. בסופו של הספר הערות מאלפות ומידע שימושי.
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר