ספרים לפי קטגוריות רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


דרך הגחליליות

סיפורת --> תירגום
מחבר: קריסטין האנה
מחבר נוסף: היידי טופלר
הוצאה: אור עם
שנת ההוצאה: 2010
סוג כריכה: רכה


דרך הגחליליות הוא רומן רב עוצמה על אהבה, על אובדן ועל קסמה של חברות...
בשנת 1974 משלימה קייט מלרקי עם כך שהיא לא נחשבת מקובלת בקרב תלמידי כיתה ח´. ואז, לתדהמתה, ´הילדה הכי מדליקה בעולם´, טולי הארט, עוברת לגור מול ביתה ורוצה להיות חברתה. לכאורה, נראה שלטולי יש הכול - יופי, שכל ושאפתנות. למראית עין, הן שונות לגמרי זו מזו: גורלה של קייט נגזר להיות חנונית, בת למשפחה אוהבת שמביישת אותה על כל צעד ושעל; ואילו טולי אפופה בזוהר ובמסתורין, אך יש לה סוד שהורס אותה. הן כורתות ברית להיות חברות טובות לנצח, ובסופו של אותו קיץ, הן הופכות להיות טולי ו־קייט, ישות אחת.
כך נפתח הרומן החדש הנפלא פרי עטה של קריסטין האנה. דרך הגחליליות, הנפרש על פני יותר משלושים שנים והמתרחש על רקע פניו המשתנות של חופה הצפון מערבי של ארצות הברית, הוא סיפורן החזק והנוגע ללב של שתי נשים ושל חברותן שנהיית לעמוד התווך בחייהן.
מההתחלה נואשת טולי להוכיח לעולם את ערכה; היא, שננטשה על ידי אִמה בילדותה, משתוקקת שיאהבו אותה ללא סייגים. שאפתנותה העזה מוליכה אותה לניו יורק ולכל רחבי העולם, והיא זוכה לתהילה ולהצלחה... אך נשארת בודדה.
קייט רוצה רק להתאהב, ללדת ילדים ולחיות חיים רגילים. בדרכה השקטה, קייט שאפתנית כמו טולי. אך היא אינה יודעת כיצד הנישואין והאימהוּת ישנו אותה... כיצד יאבד הקשר שלה עם מי שהיא הייתה ועם מה שהיא אהבה בעבר. והיא אינה יודעת כמה היא תקנא בחברתה הטובה המפורסמת...
במהלך שלושים שנים, מעודדות טולי וקייט זו את זו, גוברות על הסערות שפוקדות את חברותן - על הקנאה, על הכעס, על העלבון ועל הטינה; הן חושבות שהן גברו על הכול, עד שמעשה בגידה אחד מפריד ביניהן... ומעמיד את אומץ לבן ואת חברותן בפני מבחן שאין קשה ממנו.
הרומן הזה, יותר מאשר הנו רומן שעוסק בהתבגרות, הוא סיפורו של דור של נשים שזכו באפשרות לבחור, וגם סבלו בגללה. זהו סיפור על הבטחות, על סודות ועל בגידות. אך יותר מכול, זהו סיפור על האדם האחד והיחיד שמכיר אותך באמת ובתמים - והיודע מה יכול לפגוע בך... ולרפא אותך. דרך הגחליליות הוא ספר שלא תשכחו... ספר שתרצו להעביר לחברה הכי טובה.
...
הסופרת קריסטין האנה הוכתרה על ידי הניו יורק טיימס כסופרת רבי מכר. היא הוציאה לאור חמישה עשר רומנים.
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר