ספרים לפי קטגוריות רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר תנאי שימוש צור קשר הרכישות שלי החשבון שלי

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]     [התחברות]


היתה כאן פעם משפחה

סיפורת --> תירגום
מחבר: ביל קלג
הוצאה: מטר
שנת ההוצאה: 2016
סוג כריכה: רכה


ערב החתונה של בתה, עולמה של ג'וּן ריד מתמוטט; אסון נורא פוקד את חייה - כל משפחתה נמחקת ברגע אחד: בתה, הארוס של בתה, בעלה לשעבר והחבר שלה, לוּק. רק ג'וּן לבדה נשארת בחיים.
בודדה ללא כל מטרה או כיוון, ג'וּן נוסעת ברחבי הארץ, הרחק מהעיירה הקטנה בקונטיקט שבה היא גרה. בעקבותיה מגיחה ועולה קהילה שלמה, ורשת יפהפייה ומפתיעה של קשרים נארגת בחוטים של שברון לב משותף.
בנות הזוג שמנהלות מוטל על שפת האוקיינוס השקט, שאליו ג'וּן מגיעה לבסוף כדי לחיות חצי-חיים; בעל הקייטרינג שהתבקש להכין אוכל לחתונה ולא קיבל את התשלום המגיע לו; אמו של לוּק, האישה המנודה והשנואה שחייה התנפצו לרסיסים – כל מי שהטרגדיה הזאת נגעה בו הולך ומשתנה, ואמיתוֹת החיים, בעבר הרחוק והקרוב, הולכות ונחשפות.
היתה כאן פעם משפחה הוא רומן ביכורים יפהפה ומכמיר לב, אשר מספר סיפור בלתי נשכח שחושף את פניהם היפות של בני אדם שמוצאים בלבם חמלה ותקווה. בעיקרו, זהו סיפור על משפחות – המשפחות שנולדנו להן ואלה שאנחנו מקימים.
הרומן היתה כאן פעם משפחה היה מועמד לפרס מאן-בוקר לשנת 2015.
"רומן ביכורים בעל מבנה מבריק, שמתמקד בהשלכותיו של אובדן לאחר אסון." – דבר השופטים בוועדת פרס
"Man Booker 2015"
"ביל קלג ארג עלילה מרובת רבדים, מלאה בסודות ובהתלחשויות של בני קהילה קטנה ושבמרכזה אובדן והחלמה. זהו ספר אופטימי להפליא על יכולתה של חמלה אנושית לחלץ אותנו מהריסות גורלנו." הסופרת אן אנרייט, זוכת פרס
"Man Booker"
"רומן שקט בעל עוצמה הרסנית. קלג משרטט עלילה שכולה עדינות וליריות מעוררות השתאות... שחושפת את צפונות הלב האנושי. זהו רומן נפלא ומכמיר לב, שמאלץ אותנו להישיר מבט אל מעמקי הלילה האפל של פחדינו העמוקים ביותר, ואז, צעד אחר צעד, מנחה אותנו אל עבר ניצניו הוורודים הראשונים של השחר העולה." The Guardian
 
?רוצה לקנות ?רוצה למכור
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר