ספרים לפי קטגוריות ספרים באנגלית רשימת הספרים באתר דף ניהול למוכר הרכישות שלי החשבון שלי מסירת ספרים משומשים

עם הספר, רוכשים ספרים בביטחון

[הרשמה]    


חוף רפאים

מתח וריגול --> תירגום
מחבר: טאנה פרנץ'
הוצאה: מודן
שנת ההוצאה: 2013
סוג כריכה: רכה


היה זה רק טבעי שהבלש מיק "סקוֹרצ´ר" קנדי, שמחזיק בשיעור הפענוחים הגבוה ביותר במשטרת דבלין, ייבחר להוביל את החקירה בתיק הרצח של משפחה שלמה.
סקורצ´ר יוצא לזירת הרצח בשכונה יוקרתית לכאורה, שקמה מן החולות על חוף מפרץ סחוף רוחות. שם, בין הווילות המתפוררות שנועדו למשוך משפחות שאפתניות ממעמד הביניים אך נותרו ברובן ריקות, נמצא ביתה של משפחת ספֵּיין: מעוצב למשעי, מבהיק ודומם, ובתוכו נמצאת משפחה שלמה - מתה.
כבר במבט ראשון ברור שמשהו מאוד לא שגרתי התרחש בבית המשפחה:
הבית כולו מאובזר באמצעי מעקב, מישהו "טיפל" במחשב המשפחתי, והבית נתון למעקב גם מבחוץ.
בנוסף לרצח המזעזע, המפגש של סקורצ´ר עם המפרץ שהפך לשכונה טומן בחובו לא רק אתגר מקצועי, אלא גם זיכרונות כואבים: שם התרחש האסון הגדול בחייו, שאותו ניסה לדחוק לפינה הרחוקה ביותר בתודעתו. וכאילו לא
די בכך, סקורצ´ר צריך לחנוך את שותפו הטירון ריצ´י, ובדרכם המשותפת לפתרון תעלומת הרצח הם נחשפים לא רק לחלום הבורגני ושברו אלא גם לפנים האמיתיות של עצמם.
בחוף רפאים, כמו בספריה הקודמים, משלבת טאנה פרנץ´ בין פשעים מורכבים לבין שוטרים מורכבים אף יותר, בשפה ריאליסטית ועתירת רגש גם יחד.
ספריה של טאנה פרנץ´, ´בלב היער´, ´דומות´ ו´בית מספר שש־עשרה´ יצאו בעברית בהוצאת מודן וזכו לשבחים.

"טאנה פרנץ´ מפתיעה בכל תפנית בעלילה. הקורבנות נראים פחות ופחות כקורבנות; החקירה מתחילה להיפרם, והבלש שמוביל את החקירה עושה פשרות שעלולות להרוס אותו." (וול סטריט ג´ורנל)
"כרגיל, פרנץ´ מצטיינת בעיצוב דינמיקה מורכבת של דמויות." (פבלישרס ויקלי)
 
רוצה לקנות? רוצה למכור?
 
דרג את הספרכתוב ביקורת על הספר